2733
2739
عنوان

نمازخوندن دختربچه دوسال و نیمه

478 بازدید | 29 پست

بچها دخترمن هرموقع نمازمبخونم میاد کنارم یه چیزی پیدا میکنه مثلا چادر روسری میندازه سرش نمازمبخونه باخودش یه چیزایی هم لبخونی میکنه واقعا کیف میکنم حتی صبحا بیدارمیشه😍😍

همه پیرمیشن ولی یکی باحسرت یکی بالذت 😔

😍😍😍😍

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

الهییییییی عزیزمممم😍

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بزار به تکلیف برسه دیگه نمیخونه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2731
2740

واییییییی داداش منم یک و نیم سالشه از بابام یاد گرفته

صدای اذان که میاد میگه آآآآآآآآآآآآ اکبررر(یعنی الله اکبر)

به مُهر میگه مووو

میاره پیش بابام وایمیسته قشنگ قنوت میگیره رکوع میره سجده میکنه لباشو تکون میده انگار داره ذکر میگه

یا اسم حسین میاد سینه میزنه

دلم میره براشششششششششش

2706