2733
2739

بچم دو ماه پنج روزشه هنوز زردی داره دکترش هیچ کاری براش نکرد می‌خوام بهش اب جوشیده بدم بخوره... تا حالا خوراکی ب خودش هیچی ندادم چیکار کنم بدم ندم ...در حد ی ق چ خوری بهم میگن بده نمیدونم بدم یا نه...کسی تجربه داره؟

دو ماهشه هنوز زردی داره؟قطره بیلی ناستر دادی؟ 

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

خب بزارش زیر دستگاه زردی نوزادان اجاره کن بزارش

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی  دختر نازم ❤️✨خونمان را غلیظ تر کرده ✨ زخممان را عریض تر کرده ⛈️سر به دنیای شاعری بردیم ✨ شعر ما را مریض تر کرده ⛈️       دختری که عاشق شعر و دنیای شاعریه🫢
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین پسرمن تا ۲۰روزگی زردی داشته هرکار کردیم خوب نمیشدهمین جا گفتن ترنجبین و شیر خشت که واسه درمان زردیه چندشب بده بخوره خوب میشه من باورنکردم ولی خب چاره ای هم نداشتم چند شب اندازه عدس شیر خشت و توی یه قاشق آبه جوش حل کردم خنک شد دادم بهش خداروشکر به ۴،۵روز نرسید کامل خوب شد،حتما امتحان کن،بچت گناه داره ۲ماه زردی داره خطرناکه

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮
2740
کردم رفع نشده 

نمیخوای یکاری بکنی متخصصی جایی ببری

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
کردم رفع نشده 

اصلا فایده نداره پسر من طفلک حدود ده روز زیر دستگاه توی زمستون لخت میذاشتم روحیه ام داغون بود ولی اصلا فایده نداشت،قطره شیر خشت دکتر داد بی فایده بود فقط خود شیر خشت تاثیر داشت

هییییچ آقایی توی تاپیک های من شرکت نکنه، نظر هم نده،در خواست دوستی هم نده ،بدونید از آقایون نینیسایتی حالم بهم میخوره🤮

زردیش طول کشیده آب جوشیده معجزه نخواهر کرد ببرش یه دکتر خیلی خوب اصولی درمان شه

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....

پسر منم زردی مقاوم داشت به سختی پایین اومد

دکتر قطره بیلی ناستر و یه قرص و شیر خشک داد تا خوب شد.

تا دو ماهگی صورتش زرد بود

دنیا مال همه،بیخیال همه،من با تو حالم خوبه فقط💖
نمیخوای یکاری بکنی متخصصی جایی ببری

متخصص بنظرم میگه خونشو عوض کنیم ولی با همین شیر خشت خوب میشه واقعا،هم خودش بخوره بره توی شیرش هم بده بچه بخوره

2706