2737
2734

اومدم یکم درد و دل کنم مادرشوهرم وابستگی شدید به شوهرم داره و به شدت استرس داره از طرفی خوب گناه هم داره ولی من چی حتی حقم یه ماه عسل هم نبود . میگه هر سفری همگی باهم یعنی با برادرشوهرم و خودش و پدرشوهر. الان تو عید که یه پولی هم دسته همسرمه باید بشینم شهرمون یا خودم تنها با خانواده خودم برم سفر نمیدونم حق با منه یا حق با مادری که دل نگرانه بچشه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

صدرصد تو

انقدر فکر نکن چجوری میشه، بخواد بشه میشه خدا قشنگ میچینه برات....🍃                                                                        https://abzarek.ir/service-p/msg/1617273     لینک چالش ناشناسم انتقادی دردلی داشتین در خدمتم دوستان 🌴

بايد درمان بشن مادرشوهرتون 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
2740

خب اگه اینطوره زن نمیگرفت واسش مادرشوهرت دل نگران نیست از سیاستشه که نمیخواد پسرش ازش جداشه دقیقا عین مادرشوهر من اگه پسرش ی روژ نره خونه میگه شب خوابم نمیبره

پرستاری از دیار عاشقان   پرستاری شغل من نیست عشق من است. 

عجب....

تا کی میتونه انقدر نگران و خودخواه باشه؟؟؟

باید چند باری بی خبر برین و مقابل کار انجام شده قرارش بدین کم کم عادی میشه واسش

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706