2733
2734
یه کار دستی مث بافتنی چیزی بگیر دستت مشغول کن خودتو کنارش آیه الکرسی هی بخون باخودت و صلوات بفرست ب ...

دوس دارم بچم ب دنیا نیاد این زندگی رو نبینه پدر مادر ک تو سر کله هم میزنن ب چ دردش میخوره؟😢😢😭😭😭

با شوهرم خیلی اختلاف دارم قهرم الانم رفته مسافرت  کاش نبود مجرد بودم حدقل دوستامو خوش گذرونیمو ...

افسوس گذشته را خوردن چه دردی از حال دوا میکنه؟آینده ت رل خوب بساز

لب فرو بسته ام از ناله و فریاد ولی                                    دل ماتم زده در سینه ی من نوحه گر است 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سر چی بود دعوتتون🥲 کاش از اول نمیذاشتی بره  حالا هم خودتو سرگرم کن خیلی چیزی نمونده تا شنبه

رف ب پدر مادرش سربزنه

از روزی ک رفت اولش دلتنگی بود بعد دوتامون شرو کردیم ب گیر دادن دیشب دگ ی بحث بد و دعواااا

دوس دارم بچم ب دنیا نیاد این زندگی رو نبینه پدر مادر ک تو سر کله هم میزنن ب چ دردش میخوره؟😢😢😭😭😭

عزیزم

این فکرارو نکن

من دیدم خیلیارو که اوایل زندگیشون واقعا باهم مشکل داشتن و مردای سرکش و بیفرهنگ و بی وجدان ولی تو طول زندگی خیلی فرق کردن

دعا کن و به خدا اعتماد کن 

بعدشم تو سعی کن مادر خوبی باشی و به خاطر بچت سختیارو تحمل کنی و شرایط اونو بهتر کنی

تنهایی میتونم از پس زندگی بربیام؟؟

بنظرم بزار نی نی بدنیا بیاد بعد راجبش فکر کن  

لب فرو بسته ام از ناله و فریاد ولی                                    دل ماتم زده در سینه ی من نوحه گر است 
انقد حرص میخورم یهو زیر دلم تیررر میکشه بچه تکونای بد میخوره😭😭

الان فقط مهم بچه ست 

تا پایان بارداری به هیچی فک نکن 

خوراکی مفید بخور 

موزیک شاد کوش بده 

بعد که اون بدنیا آمد یه فکر اساسی برای زندگیت بردار 

اگه اون الان تو شکم تو هستش یعنی تو همسرت دعوتش کردین پس پای مسئولیتش بمون لطفا تا بعد 

2706