2737
2739
من تو یه گروه اقدامی هستم دوس داشتی بیا باهم باشیم روبیکا

نه عزیزم مرسی  همینجا راحتم از روبیکا بدم میاد اعتیاد اوره خیلی

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
باورکن من این روزا خبر بارداری هرکسو میشنوم هم خوشال میشم هم امیدوار از بی بی منفی متنفرممم

راستی چند وقته اقدامی

💕اگه خدا بخواد خرداد میام خبر سالم بودن نی نی مو میگم   میخوام cvsبشم برای نی نیم دعا کنید سالم باشه  🤍🌱
باورکن من این روزا خبر بارداری هرکسو میشنوم هم خوشال میشم هم امیدوار از بی بی منفی متنفرممم

ناراحت نباش هنوز شش روز مونده انشاالله یه هفته بعد بی بی بزن بارداری انشاالله

2738
این ماه میشه ۴ماه نگو هنو زوده من طاقتشو ندارم اصن مخصوصا ک تو فامیلای ما زود باردار میشن

چرا به غامیل هات گفتی  که اقدام کردی 

من بچه اول مشکل ژنتیکی داشت فوت کرد و منم الان حامله شدم باید برم ازمایش بدم سالم نبود سقط کنم برای همین نمیگم تو اقدام هستم 

تا چند ماه اول بارداری نگو بزار اطمینان  پیدا کنی از سلامت بچه

فردا باز میزنم ببینم پرنگتر ازینا میشه

بزن ولی صبر میکردی بهتر بود  فکن بارداری و داری روز ها میگذره این طوری فکن   استرس سم برات

چرا به غامیل هات گفتی  که اقدام کردی  من بچه اول مشکل ژنتیکی داشت فوت کرد و منم الان حامل ...

ن نگفتم ب هیچکس فقد تو این سایت میتونم حرف بزنم وگرن حتا ب مادرمم نگفتم منظورم اینه خانواده خودمو شوهرم زود باردار میشن

2706