2737
2739
عنوان

فیلم ترسناک

| مشاهده متن کامل بحث + 109 بازدید | 27 پست
نببینش به حرفم گوش بده ...بعد چندسال هنوز جلو چشممه حتی تصاویرش نببین  یه فیلم مریض بسیار بسیا ...

توروخدا بگو مننمیبینمش ولی کنجکاو شدم ی تیکه شو بگو😂

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرچ کن خودت میفهمی مسعولیتش با خودت

اسمش چیه

آقایون لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم ممنون🙏همین یدونه کاربریو دارم جون عزیزت تعلیق نکن نی نی یار جونم😕یدونه ای بمولا😘
2728
بهت قول میدم نمیتونی تا اخرببینیش🙃

خوناشامه نه؟تصویراشو دیدم ی دختره پاشو میبره 

خوناشامه نه؟تصویراشو دیدم ی دختره پاشو میبره 

نه بابا کاش فقط پاش بود😑 ...درباره یه دخترس یه تصادف میکنه یه قسمتی از مغزش اسیب میبینه ...باعث میشه به بدن خودش علاقه من بشه ذره ذره خودشو میخوره از پوستش شروع میکنه از اول تا اخر فیلمه تیکه تیکه خودشو میخوره این یه فیلم روانشناختی داره میگه اعتیاد به هرچیزی ادم ونابود میکنه قشنگ باهمه وجودت حسش میکنی بازیگر زن فوق العاده بازی میکنه 

2740
In my skin رو از کجا دانلود کنم بدون سانسور با زیرنویس چسبیده هیچ سایتی نداره اگر آدرس سایت یا کانال ...

متاسفانه اونقدر فاجعه اس خیلی ازکشورها ممنوعیت بخش داره و واقعا به روان ادم اسیب میزنه با قندشکن دانلودکن   باور کن سایتش یادم نی خیلی وقت پیش گرفتمش زیرنویس وجدا بگیر بکش روفیلمه 

اره  یکمشو دیدم نشد تا آخر ببینم یا خدا این دیگه چی بود

این یه بیماری که شخص بخاطراینکه بخشی از مغزش اسیب میبینه به خودش صدمه میزنه واقعا اسیب میزنه فکرمیکنه چشماش مال خودش نیس 😑 اینجا شورشو دراورده بودن طرف خودشم میخورد😑نبینمش فیلمای بهتری ببین خواستی بهت معرفی کنم