2737
2734
عنوان

نی نی سایت از هدف و رسالتش فاصله گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 375 بازدید | 25 پست
واقعا تاپیکهایی پربازدید که ارزش خوندن 1صفحشونم نیست

خیلی پرت و پرتن واقعا

من بیشترشونو نمیخونم،  ولی تو عنوان ها میبینم که هرروز یه حس ششم پزبازدیده یا چیزای چرت وپرت مثل همین..گگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی پرت و پرتن واقعا من بیشترشونو نمیخونم،  ولی تو عنوان ها میبینم که هرروز یه حس ششم پزبازدی ...

گاهی تاپبک بیاید بازی کنیم بعد 70صفحه رفته جلو میبینی  چندتا دوست شدن قربوو صدقه هم رفتن

تاپیکهای ((رتهعلالبیببسرددرزط. ذ)) پربازدید شدن 

همش دری وری حیف نت

🤪
2728
گاهی تاپبک بیاید بازی کنیم بعد 70صفحه رفته جلو میبینی  چندتا دوست شدن قربوو صدقه هم رفتن تا ...

یه تاپیک دیدم دو روز پربازدید بود، عنوانش این بود چقدر صدا میدین...     من بازش نکردم ببینم،چیه، ولی واقعا برام عجیب بود چرا چرت و پرتا اینقدر علاقه دارن

ولی کسی نمیاد سوالات مربوط به بارداری ما رو جواب بده

من معمولا پربازدید ها رو نمیخونم ولی عناوینش رو میبینم تعجب میکنم

جدای این خودم تصمیم گرفتم کلا بزارم کنار اتفاقا تازه ام کاربری ساختم اونم به دلیلی

ولی دقت کردم ۹۹ درصدشون سطح دغدغه هاشون هم کف چهل متری ام نیست همش دنبال چیزای سطح پایینن

باخودم گفتم چرا من باید اینجا باشم !!چون بخوایم یا نخوایم ما چیزایی میشیم که روزانه باهاشون سروکار داریم

برای بارداری  نی نی پلاس بهتره توهر گروهی که شرایط خودتودارن میتونی عضو بشی و ازتجربیاتشون استفاده کنی

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
2740
تاپیک حس ششم یادت رفت

حس ششم ک خود اسی اول گفت 

جالبه میان تواضع به خرج بدن میگن از رنگ لباستون شروع کنیم. بعد یکی یکی زرد نارنجی ابی سفید..... 

جواب کاربرا هم به ترتیب :نه نه نه نه😂

🤪