2733
2734
عنوان

چجوری بچه ها رو از پوشک بگیریم

104 بازدید | 13 پست

سلام دخترم دو و نیم سالشه چجوری از پوشک بگیرم خودمم راه حلی براش سراغ ندارم یعنی بلد نیستم میشه از تجربه هاتون بگید 

فقط 9 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر خواستی تاپیک من رو بخون تو یکی از تاپیک هام تجربه مو گفتم

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2742

بگیرش سر پا در طول روز ببرش بعد با اخلاق خوب بگو مامان جیش کن جیش کن😂واقعا دارم میگم

بعد بگو هر وقت جیش داشتی بم بگو تا بیارمت دستشوییی

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
فقط یکدفهه بکیر روز و شب باهم قبلشم با محیط دستشویی اشنا کن

با محیطش اشناس یعنی میدونه برای چیه ولی کارشون نمیکنه اصلا خبر هم نمیکنه چیکار کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
اصصصصصلا عجله نکن من سه سالگی گرفتم خودش میفهمید

واقعا 

چجوری میشه توضیح بدی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
بگیرش سر پا در طول روز ببرش بعد با اخلاق خوب بگو مامان جیش کن جیش کن😂واقعا دارم میگم بعد بگو هر وق ...

واقعا جواب میده 🥲

آخه دخترم می‌دونه دسشویی چیه توش چیکار میکنن ولی اصلا اونجا دسشویی نمیکنه خبر هم نمیکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تجربه مو توی یه تاپیک کامل نوشتم اگر دوست داری بخون

ووووییییی چ مامان صبوری من ۱۹ سالمه خیلی بچه دوست دارم کاش در آینده وقتی مادر شدم مثل شما باشم البته مجردم الان 

ولی اعصاب بچه هارو ندارم🥲

گاهی زندگی چاره اش فقط علی بن موسی الرضاست                    آقایون لطفا درخواست دوستی ندن
واقعا جواب میده 🥲 آخه دخترم می‌دونه دسشویی چیه توش چیکار میکنن ولی اصلا اونجا دسشویی نمیکنه خبر هم ...

اره ما داداشام رو اینجوری گرفتیم😂

اره ما داداشام رو اینجوری گرفتیم😂

پس امتحانش میکنم ببینم رو دختر من جواب میده یا نه ممنون 😅❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس امتحانش میکنم ببینم رو دختر من جواب میده یا نه ممنون 😅❤️

خواهش ببین تاپیک اون خانوم رو خوندم وقتی جیش داره ببرش تو دستشویی بگو جیش و پی پی باید برن خونشون خونشون اینجاست یا وقتی نیری دستشویی بگو میخوام برم جیش کنم پی پی کنم ب دستشویی اشاره کن

دیگ خدا صبرت بده یکم سخته😂