2737
2734
عنوان

خطورافکارذهنی مقدسات

131 بازدید | 17 پست

سلام لطفاکسایی که این مشکلودارن بیان

بچه هامن چندساله درگیرخطورافکارزشت وپلیدی هستم وناسازاگفتن که به مقدسات تو ذهنم میاد دست خودم نیست وازاومدنشان خیلی نارحتم من نمازموسروقت قرآن میخانم امانمیدانم بااین مشکل چه کنم هرلحظه میترسم خدایم مراتنبیه کند بخداوقتی ازذهنم خطورمیکنه دلم مردن میخاهد😭😭😭

چه کتابی چطور یعنی 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

لطفابیایید بهم بگید کسی تاحالااینجوربوده چیکارکنم منک خدایم رامیپرستم دوستش دارم امافکرای بدی درمورد امامان خدامیاد خطورمیکنه😭😭تروخدابیایید کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ازش فرار نکن بذار تو ذهنت بیاد و بعد با خودت بگو خب این ی حرف زشته زدی که زدی اون مقدسات ازش مبراست. تو روز هم زیاد اعوذ بالله من الشیطان الرجبم بگو

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
2740
لطفابیایید بهم بگید کسی تاحالااینجوربوده چیکارکنم منک خدایم رامیپرستم دوستش دارم امافکرای بدی درمورد ...

اره عزیزم به جهت اینکه تو ذهنت مقدس و پاک و ناپاک داری اینا میاد. خیلیا هم درگیرش بودن. خیلیاااا. چاره ش اینه ازش فرار نکنی بذار بیاد تو ذهنت تمام شه و بره

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

هیچی 

دست خودت نیست 

بهش بی تفاوت باش 

اونها رو یه سری حروف ببین که از دهن یه کسی که نمی فهمه و خارجی یه و مفهوم ش رو نمی دونه خارج شده 

یه دیوانه 

فقط بذار رد شو 

بگو سر و کله ش پیدا شد 

چند دقیقه دیگه هم تموم میشه 

آروم باش 

مثل دیوانه ای که داره سنگ پرت می کنه 

یه گوشه وامیستی و ناظری تا کارش تموم بشه و بره

منم همینطور عزیزم

ولی به گفته نی نی سایتا فهمیدم ایناهمش کار شیطانیه 

وقتی زیادمحل ندی کم کم این افکار از ذهنت میرن

من ب گفته یکی ا نی نی سایتا سرنمازوقتی کفر اومدذهنم بجااین ک بازگریه کنم یا بیخیال نمازخوندن شم به نمازم ادامه دادم خداروشکر فقط دوتاافکار شیطانی دیگ اومد ذهنمو نمازمو خوب خوندم

قبلا شاید دوساعت درگیر خوندن ی نماز ساده بودم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706