2733
2739
عنوان

به نظرتون این بلاگر افغان خوشگله+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلم براتون سوخت. خیلی عقده تو دلتونه. امیدوارم آزاد بشید از این بند.

افغانی هستی؟

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2742

معمولی

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊

نمیدونم چرا حس خوبی بهشون ندارم آخه کشورای دیگه دکتر ومهندس ودانشمند  وبه عنوان پناهنده میگیرن که کشورشون ارتقا پیدا کنه ایران کارگر وافراد معتاد رو پناهنده میگیره که چی بشه واقعا ایرانیا چرا باید خودشونو اینقد کوچیک کنن

امیدوارم همه به نظرات هم احترام بزاریم  
2738
نمیدونم چرا حس خوبی بهشون ندارم آخه کشورای دیگه دکتر ومهندس ودانشمند  وبه عنوان پناهنده میگیرن ...

یه عده کثیری کارگر و قشر ضعیف هستن اما مشکل شما اینه که وقتی یه افغانستانی به مدارج بالا می‌رسه باز هم چشم دیدن ندارید و دید تحقیرآمیز دارید. چقدر نویسنده و شاعر و محقق و چه و چه وجود دارن اما تنها چیزی که غالب شما می‌بینید چشمان بادومی هست. (: به جز قشر خاصی که درک محدود ندارن و همه رو به یک چشم خوب می‌بینن، مگر بهشون ثابت بشه این فرد آدم درستی نیست. 

نمیدونم چرا حس خوبی بهشون ندارم آخه کشورای دیگه دکتر ومهندس ودانشمند  وبه عنوان پناهنده میگیرن ...

خیر اینطوریا هم نیست هفتاددرصد اونایی که از کانال مانش غیرمجاز رد میشن تا به اروپا برن ایرانی هان نمیدونم شنیدید یا نه هنوز از یکی از روستاهای ایلام صدوده نفر نیروی کار ارزان رفتند استرالیا جوری که سفیرشون میگه اونقدری ایرانی پناهنده اومده سوری افغان نیومده! من هم درباره بود و نبود اتباع نمیتونم نظری بدم چون ایرانی ها بلایی که سر کشور ما اومده رو تو اروپا پیاده کردن یه عده دزد و قاچاقچی ان یه عده واس پول تمدید اقامت تن فروشی میکنند و...

کاربران مرد در تاپیک های بنده اظهار نظر نکنند

قیافش خوبه به نظرم 

لایکم نکنیییییییییید لایکم نکنیییییییید  🚫کاربری قشنگم سر یه داستان منطقی ترکید 😓متاهل و متعهدم درحال یادگیری زبان انگلیسی اگ توصیه و یاکتابی بهم معرفی کنی که بیشتر پیشرفت کنم دوست خوب من میشی😗عاشق ورزش و یوگام و چیره دست در میکاپ و شنیون برای سلامتی پرنس کوچولوم اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست بهم بگو تا برات حمد بخونم 💟اسم کاربریم از اسم آنتوان لاوازیه گرفته شده یه دانشمند فرانسوی 💓تاریخ ۱۴۰۳/۱/۱۱پسر قشنگم دنیا اومد و بهشت رو به زندگی من اورد 😗