2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالا 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             
2742

هایدی

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
2740

درون بیرون برای شناخت خود ادم خیلی کاربردیه

لئو هم برای شناخت شخصیتاها خوبه

دانشگاه هیولاها رو بی نهایت درک میکنم دوسشدارم 

کلا انیمیشن زیاد میبنم ولی سعی میکنم درس توشو دربیارم

🕷🖤

جونم برات بگه :

آرزو

رایا و آخرین اژدها

روباه بد گنده و دو قصه دیگر

برادران سوپر ماریو 

المنتال یا عناصر

روح

اینا واقعا قشنگن. هرموقع اینارو دیدی باز تگم کن چندتا دیگه بهت معرفی کنم. 

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
عه مرسی😘 عناصر رو دیدم  از بین اینا کدومو اول ببینم؟

اگه ب ترتیب بخوای ببینی پیشنهادم اینه

روح

روباه بد گنده. ببین این انیمیشن 3تا قصه داره و قصه دومیش انقدر خوبه.من خیلی ارتباط گرفتم باهاش

آرزو 

سوپر ماریو

رایا

یکی درمیون یه مفهومی ببین یه خنده دار که برات جذاب تر باشه

گفت دانایی که گرگی خیره سر  هست پنهان در نهاد این بشر؛ هر که گرگش را در اندازد به خاک رفته رفته میشود انسان پاک  هر که با گرگش مدارا میکند   خلق و خوی گرگ پیدا میکند؛  در جوانی جان گرگت را بگیر وای اگر این گرگ گردد با تو پیر!!!          
2706