2737
2734
عنوان

امروز نون پختم کیا بلدن؟

142 بازدید | 22 پست

واسه اولین بار خواستم نون بپزم دلم خواست ببینم چجوری میشه. همه چیو طبق دستور العمل انجام دادم ولی هم تلخ شد هم مزش مثل هیچ نونی نشد😐تلخ شدنش احتمالا بخاطر خمیر مایع است. چیکارش کنم خوشمزه شه هنوز خمیرشو دارم کسی بلدهههه . یا یه دستور پخت خوب و جدید بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وسایل قنادی

خمیر مایه چطوری فعال کردی؟ 

آخه دیدم ترش بشه ولی تلخ نه!  بوی الکل نمی داد؟

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
2738
کاری نکردم گفت دو قاشق غذاخوری بریز منم دو قاشق پر ریختم

خمیر مایه اول باید فعالش کنی. تو یه کاسه آب گرم (داغ نباشه) و خمیر مایه با یکم شکر ( در حد دو قاشق چایخوری ) می ریزي و می زاری ده دقیقه تو آب گرم بمونه تا حل بشه روی آب یکم حالت کف درست بشه بعد قاطی بقیه خمیر می کنی و ورزش می دی! 

خمیر مایه ای که می خری حتما بسته بندی و از فروشگاه بخر که تاریخ داشته باشه و بعد به صورت دربسته تو فریزر نگهداری کن ، فله ای ها اکثرا تاریخ مصرفشان گذشته !

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
اردم تازه س. نوشته بود ارد گندم من ارد سفید ریختم. یکی هستن درسته؟

سفیداردشیرینی هست امادوتاقاشق غذاخوری توچقدراردریختی ؟   بخاطرهمینه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706