2733
2734

دکتر سونوگرافی گفت عدد ان تی یه مقدار بالاس ۳.۶   و ۱۲ هفته و دوروز هست   بعد سونو فوری رفتم آزمایش غربالگری رو انحام دادم    خیلییییی نگرانم  بنظرتون یکی دوروز دیگه برم یه جا دیگه  دوباره سونو ان تی بدم   میگم نکنه این دکتره اشتباه کرده باشه  نمیدونم چیکار کنم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
گفت این آزمایش غربالگری رو بده  به دکترت نشون بده  اگه لازم شد فک کنم گفت آمینوسنتز بده&nb ...

خب پس ایشالا چیزی نیست نگران نباش میگم که جدیدا همه رو میفرستن آزمایش 

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا از دهنت بشنوه  انقدددد حالم گرفتس که نگو   التماس دعا

قربونت من خیلی‌ مثل شما دیدم اصلا نگران نباش اخه منم باردارم البته هشت هفته زیاد میرم مرکز ناباروری دیدم مثل شما که بعدش خداروشکر چیزی نبوده انگار روتین شده جدیدا همه این آزمایش بدن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
خب پس ایشالا چیزی نیست نگران نباش میگم که جدیدا همه رو میفرستن آزمایش 

میگم دو سه روز دیگه یه جای دیگه برم سونوگرافی دوباره سونو ان تی بدم  واسه اطمینان ؟  میگم نکنه این اشتباه کرده   دو بار سونو پشت هم  برای جنین ضرر نداره ؟

میگم دو سه روز دیگه یه جای دیگه برم سونوگرافی دوباره سونو ان تی بدم  واسه اطمینان ؟  میگم ...

نه سونو که امواجه ولی به نظر شخصی من صبر کن جواب آزمایشات بیاد چون اون قطعی هست 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان بزنی تو نت هم میاره به‌خاطر یه سری دلایل ممکنه اندازه بیشتر باشه دلیل قطعی خدای نکرده برای عقب ماندگی نیست اما آزمایش جواب قطعی بهت میده البته گرونتره آزمایش 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706