2733
2734
عنوان

از خدا خسته شدم

64 بازدید | 11 پست

هرچی خواستم نداد هی به خودم گفتم حتما میخواد بهترشو بده حتما میخواد بهترشو بده از وقتی درس میخوندیم کلی میخوندیم میشدم ۱۹ ۸۰ با بد شانسی نفر سوم تو کلاسم نمیشدم بعد گفتم عب نداره قراره یه مدرسه خوب مثل نمونه تیزهوشات قبول شم خدا شاهده چقدر دعا میکردم اونارم قبول نشدم گفتم عب نداره شاید قراره کنکور چیز خوبی قبول شم بازم بدشانسی پشت بدشانسی یه رشته و دانشگاه آشغال تازه یه چی که عمرم حیف شد قبول شدم الان دارم تغییر رشته میدم از یکی خوشم اومد تو کلاس اون از من نه اینم دعا کردم ولی اینم نمیاد مطمئنم تو ورزش چقدر دعا کردم تلاش اونم یه اتفاقی افتاد هیچی به هیچی من اصلا از دعا خسته شدم هیچ کنشی ما نمیبینیم اه 

کجای کاری پری خانم   سگ تو این شانس
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

زندگی وَرای تحصیل و شغل و شرایط و امکاناته....ما فکرمیکنیم زندگی یعنی درس خوندنه عالی و شغل عالی و خونه عالی و ماشین و شرایط عالی درصورتی که این ظاهر زندگیه نه خودِ زندگی.....خدا میخواد در حقیقت بالاتر برید..

خودت تلاش کردی؟  یا فقط دعا از دستت برمیاد

تلاشم کردم سره معدل معلم کارو فناوری همش در حقم ظلم کرد یه بار وسایلمو خودش گم کرد و نمره کم داد سره تیزهوشانو نمونه پول کلاس نداشتم معلما خوب نبودن من کتاب خریده بودم هرچی میخوندم نمیفهمیدم سره کنکور انتخاب رشته غلط شد مدرسه زمانه خوندن نمیداد ولی با این حال خوندم کلیم ریاضی خوندم فیزیک و شیمی ولی بازم  روزش نشد ورزشم که مچ پام ایراد کرد نتونستم ادامه بدم

زندگی وَرای تحصیل و شغل و شرایط و امکاناته....ما فکرمیکنیم زندگی یعنی درس خوندنه عالی و شغل عالی و خ ...

من بالاتر نرفتم فقط دیگه حال و حوصله نماز خوندنم حتی ندارم 

2740