2737
2739
عنوان

مادرشوهرم همش دخالت میکنه تو اسم بچه توراهیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظرتون کار بدی کردم اینجوری گفتم بش؟؟؟ 

نه اصلا پدر و مادر باید اسم بچه رو انتخاب کنن

بقیه فقط میتونن پیشنهاد بدن تصميم نهایی رو پدر و مادر میگیرن

‌‌< حالِ بُحران زده‌ام معجزه می‌خواهد و بس!

کار خوبی کردی بابا تو ۹ماه به دل بکشی بچه رو و بزرگش کنی اسمشو اون انتخاب کنه 

منم مادرشوهرم میگفت بزار نگار😐😐😐نگار قشنگه ولی خب از مد افتاده و وقتی دخترم بره مدرسه اسمش دمده میشه منم باشوهرم رو اسم دنیز به توافق رسیدیم و به نظرش اهمیت ندادیم چون حق مابود برای انتخاب اسم

خدایا شکرت که آرزوم رو برآورده کردی و من با۲۰سال سن شدم مامان کوچولو یه فرشته 🥺🥰خدایاشکرت که یکی از قشنگ ترین فرشته هاتو دادی به من 🤲ازت میخوام به همه منتظرها از این فرشته های گل و زیبا بدی...الهی آمین⚘ تاریخی که فهمیدم تو قراره بیای پیشم ۱۴۰۱/۷/۹😍تاریخی که اومدی پیشم۱۴۰۲/۲/۳۰😍
2742
2740
لابد باهاش هی بحث میکنی  هی بحث نکن اخر سر اسمی که خودت میخوای شناسنامه بگیر

نه والا اولین باره بش اینجوری گفتم تازه بعدشم کلی بهم توهین کرد ک نمیدونم خودتون چیکار کردین که بچه هاتون بکنن و نمیدونم چ لجنی هستین ولی من فقط ب نرفش خندیدم نخاستم بی احترامی کنم😐😐😐😒

ببخشید من تاپیکتون رو خوندم اما متوجه نشدم بالاخره چطوری باید اسم انتخاب کنیم این چیزایی ک گفتینو ا ...

دوبارها با دقت بخوان عزیز دلم 

متاسفانه بخاطر رفتار اشتباه برخی کاربران بر خلاف میلم تصمیم گرفتم هیچ درخواست دوستی رو نپذیرم .
2706