2733
2739

زیرنظرروانپزشک چندماهه دارم میخورم  ازدوز ده شروع کردم   الان روزی سه تا  ۲۰ میلی میخورم وشبی یکی الانزاپین۵  . نمیتونم  رو چیزی تمرکز کنم  وحواس پرتم    شماهم اینطور بودین؟   اشتهامم کمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دکترگفت تا ۸۰ میل میشه  خورد درروز

من بیست میخورم روزی یدونه ، اشتها و میل جنسیم رو خیلی کم کرده، حالم هم خیلی خوب شده ، قبلا بدن درد و پادرد و اختلال خواب داشتم رفع شده، افسردگی و احساس فشار تو سر داشتم اونم خوب شده ،ولی بازم ناراحتم میترسم در آینده عوارض داشته باشه برام ،نمیتونم قطع کنم تا قطع میکنم دوباره بعد سه چهار ماه حالم بد میشه 

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
نه منم همین قدر می خورم

خب نمیشه یدونه قرص دیگه بخورید که قوی تر باشه سه تا از این نخورید ؟؟؟ یکی دوتا بهتون جواب نمیده؟

اگه تو تاپیکی راهنماییت کردم ،کمکت کردم، واسه عاقبت بخیری بچه هام صلوات بفرستی ممنون میشم، خدا خیرت بده
2740

من میخورم همین دوتا دارو رو هیچ فرقی نکردم بدتر شدم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
نمی دونم تجویز دکتره که من دارم بهش عمل می کنم. 

ببخشید هر هشت ساعت میخورید؟ شرمنده خیلی سوال کردم 

2706