2737
2734
عنوان

ادرارسوختگی پای بچم زخم شده😭😭😭

164 بازدید | 22 پست

بچم یک ماهشه،نزدیکه۲۰ روزه دوره مقعدش سوخته،چون خیلی دفع داشت،اونجا هم یه جوریه که پماد اینا زیاد دوام نمیاره هوا نمیخوره بهش،هرچی پماد وکرم بود گرفتم زدم اخرش بردم دکتر داروی ترکیبی داده اونم سه روزه میزنم بدتر شده.یعنی شب و روز اسیرشم،از طرفی کولیک هم داره همیشه درحال گریه کردنه،خودمم بدتر ازون.

کسی راه حلی داره؟؟روغن حیوانی و نباتی و زیتون هم زدم پودر بچه هم زدم هرچی پماد مخصوص سوختگیه زدم.

زخم شده 

مرتب بشور خودشو خراب کرد و بازش بزار نبندش چند روز  

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عه پودر بچه که عالیه

من به پسر بزرگم پماد زینک فیروز می زدم عالی بود

کوچیکه رو پودر بچه

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
2731
خیلی میشورمش

شاید ب مارک پوشک حساسیت داره

پارچه ببند ببین بهتر میشه

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️

نباید زیاد بشوری چون بدتر میشه پاهاش 

اگه روزی شش بار میشوری  از این به بعد روزی چهاربار با دستمال مرطوب پاک کن دوبار در روز بشور

من عکس اون کرم که دکتر داده برات میفرستم خیلی خوبه 

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من وقتی دخترم داشت دندون در می‌آورد زیاد پی پی می‌کرد زیاد میشستم در آخر پاهاش قارچ گرفت خون میومد دکتر اینو بهم داد گفت بزن ولی وقتی میزنی زیاد بزن لایه کلفت بزن زیاد هم نشور داخل عرض دوروز خوب میشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خوب شد با این؟

تو که همه راه هارو رفتی پس این یکی هم انجام بده  چون من که برای دخترم که پاهاش داشت از زخم خون میومد خیلی خوب شد فقط در روز یکبار تا نهایت دوبار بشور سعی کن نوری با دستمال مرطوب پاک کن چون اگه زیاد بشوری پوست قارچ میگیره خون میاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706