2752
2734
عنوان

سزارین یا طبیعی؟؟

118 بازدید | 22 پست

سلام

تقریبا ۳۰ روز بعد وقت زایمانمه تا حالا که با فکر و تصمیم سزارین رفتم جلو 

۲۲ سالمه و قبل بارداری ۴۸ کیلو بودم الان تقریبا ۶۰ کیلو بدون تغییر ظاهر فقط شکم هست 

خیلی میترسم از زایمان🥲

گفتما سزاریَن ولی هم از عملش و هم به خصوص از بخیه و بعدش وحشت دارم 

طبیعی هم میترسم هم از دردش هم از باز نشدن درست حسابی دهانه رحم هم از آسیب دیدن بچه هم از نتونستن در زور دادن هم از طولانی مدت شدنش هم از مدیریت نشدن درست حسابی توسط کادر بیمارستان و.....

چیکار کنم من؟؟؟😭

انگار توی هوام 

مامانم هر سه تامونو سزارین آورده میگه چندان اذیتی نداره ولی بخیه هست دیگه 

دوربریا هم حرف درست حسابی از تجربیاتشون نمیگن

پول خرج کنی همه چیز خوب پیش می‌ره 

بیمارستان خوب برو 

اگه طبیعی هم میخوای حتما بگرد یه جای عالی پیدا کن 

ورزش بارداری و تمرین برای زایمان طبیعی داشتی ؟

یک جمع نکوشیده رسیدند به مقصد یک قوم دویدند و به مقصد نرسیدند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سزارین کن.خودتو راحت کن.خوبیش اینه دردش بعد از اینه که بچه به دنیا اومده.قابل تحمله.اما با زایمان طبیعی همش استرس داری نکنه خدایی نکرده بچه اسیب ببینه.خفه نشه دیر نشه.و هزار نگرانی دیگه.زایمان طبیعی بخوای بری دسشویی می میری و زنده میشی اما سزارین بخیه ها رو شکمته و ربطی به دسشویی کردن و شستن اونجات نداره.من که سزارینی هستم.و راضی هستم.البته قصدم فقط یه دونه بچه بود الانم ماشالا پونز ه سالشه

2731

من هنوز زایمان نکردم باردارم ولی طبق تحقیقاتی که کردم اکثر دکترا خودشون سزارین هستن 

و اینکه تو طبیعی عوارض خیلی بیشتره که نمیگن چون تو زایمان طبیعی هیییچ مسئولیتی با بیمارستان نیست کلش رو دوش خودته پولی هم که میدی یامفت میره تو جیبشون ولی سزارین مسئولیت داره براشون 

فامیل ما طبیعی آورد قفسه سینه بچش فشار اومد مشکل تنفسی پیدا کرد و فوت شد تو ۹ ماهگی دور از جون بچه خودم و خودت❤️ ریسک نکن

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برعکس همه از سزارین میترسم...دلم میخواد طبیعی بیارم که تولدشو خودم ببینم دلم میخواد طبیعی بیارم که بعد اون همه درد شیرینی اومدنشو حس کنم دلم میخواد خودم به دنیا بیارمش دلم میخواد اون گریه شیرین رو تجربه کنم🥺🥺

البته نظرم رو اپیدوراله تا ببینم خدا چی میخواد در اینده

من برعکس همه از سزارین میترسم...دلم میخواد طبیعی بیارم که تولدشو خودم ببینم دلم میخواد طبیعی بیارم ک ...

منم دقیقا بخاطر اینایی ک گفتی انتخابم طبیعیه

ولی استرس و نگرانی های اسی رو هم  دارم

من هنوز زایمان نکردم باردارم ولی طبق تحقیقاتی که کردم اکثر دکترا خودشون سزارین هستن  و اینکه ت ...

دقیقا.اون زایمان طبیعی که دارن تبلیغش میکنن مال کشورهای مرفهه که ورزشهای خاص مراقبتهای خاص تغذیه یرمخصوص دارن.مامای خصوصی دارن که مرتبا باشون در ارتباطه.نه ما که فقط به خاط پایین اوردن هزینه بیمه ها و جراحیها توصیه به طبیعی میکنن.یکی از فامیلامون رفته بود زایمان داخل اب نزدیک بود خودش و بچشو بکشن.مادرشوهره شروع میکنه به داد و بیداد و جیغ و سروصدا.سریع بردنش اتاق عمل و سزارین شد.بچه مدفوع خودشو خورده بود کلی شستشوی ریه داده بودن و احیا تا بچه زنده موند

سزارین کن.خودتو راحت کن.خوبیش اینه دردش بعد از اینه که بچه به دنیا اومده.قابل تحمله.اما با زایمان طب ...

منم یه شخصیتی دارم که خییییلی فکر میکنم راجب آسیب بچه و طول کشیدنش و به موقع نبودنش و ...

ببخشید برای نشستن توی دسشویی جای بخیه درد نمیکنه؟؟

ماشالا😊

2706