2733
2739

حالم خوب نیست

میخوام بمیرم

لعنت به کنکور

لعنت به فرهنگیان

لعنت به من 

توروخدا توروجون عزیزانتون دعا کنید من صبح فردازو نبینم بمیرم تموم شه

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سر فرهنگیان؟ ک آخرش ی حقوق ناچیز و کلی بی احترامی و رفتن جوونیت همراهشه؟  اینکارا چیه

خیلی بی عرضم 

خیلی زیاد 

أُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ   خدای قشنگم از اولش سپردم به تو ❤
2742

اینقدر بدم میاد از این شغل .

اعصاب میخواد والا 

الانم با این بچه های بی ادب بی تربیت گستاخ . خانواده هاشونم حمایتشون میکنن . جرات ندارن بگن چرا درس نمیخونی 😑

بی خیال 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
من از تو بدترم لعنت به آزمون دبیری

من دانشجوام حداقل رشتمم به ماده28نمیخوره بگم لیسانسشو میگیرم ازمون میدم

خیلی بی عرضم  خیلی زیاد

مگه معیار عرضه آدما این کنکور و آزمون های بی ارزش ؟ 

اینو کسی بهت میگه ک با معدل ۲۰ و ۱۹ تا پایان دیپلم و قبولی تو کنکور نتونستم ادامه بدم و موندم دارم بچه هامون بزرگ میکنم 

هرچی قسمتت باشه همون میشه بیخود خودتو آزار نده

من دانشجوام حداقل رشتمم به ماده28نمیخوره بگم لیسانسشو میگیرم ازمون میدم

من پشیمونم بخدا ثبت نام کردم این همه درس کوفت زهرمار که تمومی نداره،اصلا من داشتم عکاسیمو استارت میزدم نمیدونم چ مرگم شد تصمیم گرفتم با زشته دانشگاهی آزمون بدم بسکه همه میگن واسه زن دبیری خوبه 

2738
مگه معیار عرضه آدما این کنکور و آزمون های بی ارزش ؟  اینو کسی بهت میگه ک با معدل ۲۰ و ۱۹ تا پا ...

تاحالا انقد حالم بد نبود 

بخدا دیگه بریدم😭😭😭😭😭😭

مگه معیار عرضه آدما این کنکور و آزمون های بی ارزش ؟  اینو کسی بهت میگه ک با معدل ۲۰ و ۱۹ تا پا ...

منم تمام دوران تحصیلم شاگرداول بودم،تا ارشد هم ادامه دادم ولی یک ماه بعد دفاعم ناخواسته باردار شدم و زندگیم ازاین رو ب اون رو شد که تا الان که پنج سال گذشته من خونه نشین شدم، ولی بهش حق میدم چون لازمه ما هم کار کنیم نمیشه کنار کشید با این وضع اقتصادی گذشت زمانی که یک نفر کار میکرد بقیه می‌خوردن

حالا فرهنگیان همچین چیز خاصی نیست که خودتو به خاطرش داری می شکی

واسه من خیلی چیزه

من چندسال پشت موندم رشتمو عوض کردم بخاطرش

میتونستم منم مول همسنام سرموقع برم رشته های مهندسی 

ولی نرفتم 

خواهرم سال بعد کنکورشه منو واسه اون کردن یه مثال بارز شکست خورده که مثل من نشه

خسته شدم 

دوستامو بیرون میبینم که مستقلن معلمن شغل دارن آینده دارن موقعیت اجتماعی دارن دلم میخواد بمیرم اره

منم تمام دوران تحصیلم شاگرداول بودم،تا ارشد هم ادامه دادم ولی یک ماه بعد دفاعم ناخواسته باردار شدم و ...

بله اینکه صد در صد درسته

منم اون تایم شرایط ادامه رو نداشتم الانم ک دوتا بچه هام 

ولی میدونید تو مملکت ما کار آزاد و خلاقانه درآمدش خیلی بیشتر از کارمندی و در کل کار دولتی با حقوق معقول هست بنظرم 

اول خلاقیت ، دوم زمینه سازی خیلی مهمه 

2706