2737
2734

ببینید یوگا برای ارامش اعصاب بشوت مفیده کلااا بهتون ارامش میده و یه بدن خفن ازتون میسازه و یخورده زمان بره تا برسید به هیکل ایده التون و تمام نقاط بدن درگیر میشه همهههه جای بدن

پیلاتس یه جورایی همه ورزشا توش هست(بدنسازی کراسفیت ژیمیناشتیک و...)

من اگر باشم یوگارو انتخاب میکنم

باز بستگی به مربی داره ببینید تو شهرتون کدوم مربی بهتری داره

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 

شما که باردارید بهتره خصوصی یا نیمه خصوصی یوگا برید

(ایراندخت)                                                                                                                                                        بلندی آسمان جآیگاه من است...                                                                                                            متولد 366امین روز سال                                                                                                                                  ای کاش انقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم که مردم خدا را برای خودش بپرستند نه بهشت و جهنم. 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

پیلاتس بیشتر چربی شکم و پهلو میسوزونه

تو پایان هر جستجوی منی💖                                                            به آرزوهای قشنگم قول رسیدن دادم                                       ❌درخواست دوستی قبول نمیکنم اگه صحبتی هست همین جا مطرح کنید👻     
2728
شما که باردارید بهتره خصوصی یا نیمه خصوصی یوگا برید

باردار نیستم فعلا ولی یجورایی تو اقدامم ولی کلا الان ۶ماه ورزش و‌گذاشتم کنار خیلی کسل شدم واقعا خودم خیلی دوست داشتم تی ار ایکس برم ولی میترسم یه وقت باردار بشم نفهمم 

باردار نیستم فعلا ولی یجورایی تو اقدامم ولی کلا الان ۶ماه ورزش و‌گذاشتم کنار خیلی کسل شدم واقعا خودم ...

من 16 سالمه خب به عنوان خواهر کوچیکتر بهتون میگم ورزش رو بکنید روتین زندگیتون مثل ناهار و شام که واجبه

جووریی عاشقش بشید و باهاش زندگی کنید تا اگر یروز به هر دلیلی نتونستید برید عذاب وژدان بگیریدو همون حرکات رو تو خونه اجرا کنید.

حتماا یه ورزش رو انتخاب کنید و تا آخر عمر همون رو برید ببینید زتدگیتون مجعزه میشه یا نه

یوگا هم برای خودتون و هم ایشالا اگر نینی دار شدید برای اون بسیار مفیده زایمان طبیعی رو هم راحت تر میکنه.

عزیزم. همانطوری که دوستان می گن یوگا بهتره مخصوصا برا شما که تو اقدامی   من بارها تو کلاس یوگا دیدم کسانی رو که حامله. نمی شدن ولی یه مدت بعد حامله شدن  و یا کسانی رو که سکته مغزی کرده بودند ولی با یوگا سریعتر  بهتر شدن منتها درست می گن دوستان به شرطی که مربی ماهر و دلسوز باشه موفق باشی