2737
2739
عنوان

خوش بحالتون اگر نمیدونید هایپرامزیس چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا سختش میکنی بگو ویار دارم دیگه  همه دارن سخت نگیر به نی نی فکر کن و شاد باش

این چه چه حرفیه عزیزم

من دو ماه!! سه ماه!! بستری میشم تحت نظر

ویار مری رو پاره میکنه؟

کجا دیدید زنی رو بخاطر ویار بیهوش کنن تا بتونن خونریزی اثنی عشرشو کنترل کنن؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
عزیزم ایشالا به سلامتی و خوشحالی بچتون رو بغل میگیرید خدا نگهدار شما و بچه هاتون باشه 

ممنونم مهربان

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
این که گفتی چیه عزیزم برات صلوات فرستادم

استفراغ غیر قابل کنترل با دارو ، واکنش شدید بدن به هورمون بارداری ، ممنونم عزیزم

چرا سختش میکنی بگو ویار دارم دیگه  همه دارن سخت نگیر به نی نی فکر کن و شاد باش

آهان منظورشون ویار هست ؟ گفتم شاید چیز خیلی بدی باشه نپرسیدم خوشبختانه من ویار تجربه نکردم ولی خواهرم از اول تا آخر ویار خیلی بدی داشت به حدی که سونی رو ناخواسته باردار شد سقطش کرد با اینکه خیلی آدم مقیدی هست 

شوهرش گولش زده بود با کاند... سوراخ وگرنه خودش خیلی حواسش بود واقعا واسه دوتا مرد و زنده شد منم دوتا دارم درئع از یبار حالت تهوع ولی دندون درد و خرابی دندونم زیاد بود 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ای وای باید آرامشتو حفظ کنی حسابی 

دعا کن برام میخوام دوباره اقدام کنم فقط خدا کمک کنه و لطفش شامل حالم بشه و با صلاح و مصلحت خودش یه بچه صحیح و سالم بهم عطا کن 

شما هم برام دعا کن عزیز 

انشاالله که خیر بچه هات را ببینی 

توروخدا دعا کنید بچم سالم ب دنیا بیاد دکتر گفت رودش اکوژنه باید تکرار بشه انومالی منم ۲ تا سقط داش ...

نگران نباش عزیزم برای صلوات فرستادم ، آرامش معجزه میکنه

2740
هایپرامزیس چی هس؟ انشالله سالم و شاد بغلش بگیری  منم بجنوردیم😂🚶🏼‍♀️

استفراغ شدید بدون کنترل با دارو ، انقدر که تمام گلوم زخمه و خون میاد همش 

این چه چه حرفیه عزیزم من دو ماه!! سه ماه!! بستری میشم تحت نظر ویار مری رو پاره میکنه؟ کجا دیدید ز ...

ماشالله با این همه سختی بیخیال بچه هم نشدی

پشت کارت زیاده.

اما اینجور بچه ها عزیز تر هستن.

منم بارداری و افتر بارداری سختی داشتم و خیلی سخت بزرگ شد پسرم.

اما کلا هرچی سخت بگیری سخت تر میگذره 

حالا که نرفتی بیمارستان و تو خونه موندی پس حس های منفی رو هم دور بریز و توکلت به خدا ان شاالله این دفعه راحت تر بگذره 

هایپرامزیس چی هس؟ انشالله سالم و شاد بغلش بگیری  منم بجنوردیم😂🚶🏼‍♀️

ممنونم مهربان 

استفراغ غیر قابل کنترل با دارو ، واکنش شدید بدن به هورمون بارداری ، ممنونم عزیزم

ان شاءالله به سلامتی بارتو بیاد بغلت

حتما رعایت کن غذای کم حجم در دفعات زیاد بخوری

غذاهای آبکی و مایعات بین غذا رو حذف کن

از زنجفیل و نون خشک و ویتامین ب ۶ استفاده کن 

میدونم قطعا بارها پزشک رفتی ولی خب گفتم شاید دقت نمیکنی عزیزکم

سلامت و شاد باشب🌼

دعا کن برام میخوام دوباره اقدام کنم فقط خدا کمک کنه و لطفش شامل حالم بشه و با صلاح و مصلحت خودش یه ب ...

ان شاالله عزیزدلم ، الهی خوش خبر باشی زود زود ، دعاگوتم

2706