2737
2739

به شادی مولود امروز برام یک صلوات یا حمد بخونید

از مادرم دورم ، همسرم سرکار میره

دو بارداری قبلیم سه ماه و دو ماه بستری میشدم ولی این دفعه بخاطر بچه هام موندم خونه

به شادی امام حسن دعام کنید

می‌دونم الحمدلله مشکلم به شادی و سلامتی هست ولی خیلی سخته خدا نصیب نکنه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

انشاالله صحیح و سلامت باشین هردو

چرا به یاد بجنورد حالا؟ 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله صحیح و سلامت باشین هردو چرا به یاد بجنورد حالا؟ 

ممنونم ، یک خاطره ی‌خوبه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
هم حمد خوندن هم صلوات فرستادم انشالله خدا کمکت میکنه برا منم دعا کنین منتظر نی نی ام سخته انتظار

میدونم بخدا منم خیلی کشیدم اولی و دومی رو هردو سالها منتظر بودم این دفعه خدا بهم هدیه داد ، الهی بحق امام حسن دلت شاد شه

میدونم بخدا منم خیلی کشیدم اولی و دومی رو هردو سالها منتظر بودم این دفعه خدا بهم هدیه داد ، الهی بحق ...

مرسی

انشالله خدا نی نیت رو برات حفظ کنه

خدای من چگونه ناامید شوم وقتی که تو امید منی❤️
میدونم بخدا منم خیلی کشیدم اولی و دومی رو هردو سالها منتظر بودم این دفعه خدا بهم هدیه داد ، الهی بحق ...

سلام شرمنده میشه علت سقط هاتون را بدونم

چند هفته بودن و اینکه راه درمانش چی بوده؟

منم ۳تا سقط داشتم 

سلام شرمنده میشه علت سقط هاتون را بدونم چند هفته بودن و اینکه راه درمانش چی بوده؟ منم ۳تا سقط داشت ...

من پارگی شریان جفت ، شما با بیش از دو سقط حتما باید آزمایش ایمنی و انعقادی بدید حتما

2738

عزیزم ایشالا به سلامتی و خوشحالی بچتون رو بغل میگیرید خدا نگهدار شما و بچه هاتون باشه 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید

این که گفتی چیه عزیزم

برات صلوات فرستادم

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨

توروخدا دعا کنید بچم سالم ب دنیا بیاد

دکتر گفت رودش اکوژنه باید تکرار بشه انومالی

منم ۲ تا سقط داشتم تو هفته های پاین 

روزای سخی میگذرونم

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ازمایشات را دادم و مشکلی ندارم من مشکلم کوتاهی طول سرویکس هست و استراحت مطلقی هستم

ای وای باید آرامشتو حفظ کنی حسابی 

2706