2737
2739
عنوان

یه پسر تو کلاسمون

145 بازدید | 4 پست

من رفتم پی ویش یه سوالی درباره تغییر رشته اینا بپرسم چون اون فقط میدونست و بهم توضیح داد و ازم پرسید شما چون اسمم مستعار بود بعد از یه چند هفته قرار شد از طرف دانشگاه ببرن مشهد من نمیرفتم این اقا عضو انجمن بود اومد پی ویم بهم گفت دارن از سمت بسیج میبرن مشهد شما میاید؟ من گفتم نه مریضم از دخترایه دیگه پرسیدم به شما هم گفت گفتش نه بعد یه بار خواستیم یه گروه برا کلاس بزنیم هرکی وارد نشه لینک پسرارو این آقا به پسرا میداد یه خانمم مسئول شد به ما لینک بده این اقا لینکو برا من فرستاد در صورتی که برایه دخترایه دیگه نه من بازم گفتم نه همینجوریه اینا خب ایشون منو فالو کرد یه بار یه ریلز برام فرستاد چون میدونست من به یه رشته ای علاقه داشتم بعد شبش یه ریلز یکم عجیب تر که تو یه جاش میگفت عشق یه طلس فرستاد منم نوشتم فکر کنم اشتباه برام فرستادید خلاصه چند وقت بی محلی کردم استوریاشو سین نمیزدم دیگه بعد فهمیدم یه دختر دیگه رو فالو کرده 

آیا برداشت من درست بوده یا نه

کجای کاری پری خانم   سگ تو این شانس

بله داشته تور پهن میکرده صیادخان😂

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742