2733
2734
عنوان

دوست پسرم گفت ازهم فاصله بگیریم

191 بازدید | 17 پست

خانوما من دچار وسواس فکری ام

به همین دلیل واقعا ناخواسته یسری رفتارای نادرست داشنم که‌ باعث شد پارتنرم سرد بشه 

گفت احساسمو خودت اینطوری کردی خودت میتونی درستش کنی ولی من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم

در نهایت گفت یکم از هم فاصله بگیریم ببینیم چی‌میشه

الان نظرتون چیه؟ واسه درست کردن خرابکاریم چیکار کنم؟

این روزا میگذرن اما تو از این روزای لعنتی نگذر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خیلی بی محلی کردی؟یا لجبازی زیاد کردی؟؟

تحت تاثیر اینی که میگن پسرا اگه بهشون توجه‌کنی ازت زده میشن قرار گرفتم ‌بهش بی محلی کردم

اونم ناراحت شد و گفت مگه چی واست کم گذاشتم

چیکار کردی

تحت تاثیر اینی که میگن پسرا اگه بهشون توجه‌کنی ازت زده میشن قرار گرفتم ‌بهش بی محلی کردم

2740
به خواسته ش احترام بزار

اگه تصمیم به جدایی بگیره چی؟

من واقعا دوسش دارم

مشکلمو هم حتما حل میکنم که باعث همچین چیزی نشه دیگه

مگ چیکار کردی اون وبگو

تحت تاثیر اینی که میگن پسرا اگه بهشون توجه‌کنی ازت زده میشن قرار گرفتم ‌بهش بی محلی کردم اونم ...

ببین این مطالب جذب و این چیزا تو اینستا همش مزخرفه باهمین فرمون منو همسرمم گند زدیم به زندگیمون  بالاخره هممون ادمیم نیاز به توجه داریم 

توجه کن ولی به اندازه به همون اندازه ای  توجه کن که اگه به خودت توجه بشه حالتو بد نمیکنه دلتو نمیزنه  میدونی چی میگم؟ 

شماهم که وسواس فکری داری اصلا سمت مطالب چرت و پرت اینستاگرام نرو بدتر گند میزنی به رابطت 

تحت تاثیر اینی که میگن پسرا اگه بهشون توجه‌کنی ازت زده میشن قرار گرفتم ‌بهش بی محلی کردم اونم ...

خسته نباشی.

باهاش منطقی صحبت کن و معذرت خواهی کن. بعد بگو می خوام رابطتمون رو درست کنم. چند تا تفریح باهم انجام بدن و محبت کلامی داشته باشین.

فاصله گرفتن کار رو بدتر می کنه.

تحت تاثیر اینی که میگن پسرا اگه بهشون توجه‌کنی ازت زده میشن قرار گرفتم ‌بهش بی محلی کردم اونم ...

اینایی که میگن برای همه صدق نمیکنه بخدا باید طرفتو بشناسی باید تعادل داشته باشی .یکی هست انقد بهش محبت کنی بازم تشنه تو و رفتارات میشه یکی هم اونجوریه که خودت گفتی 

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
2706