2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بخاطر یسری پشت کوهی که اومدن جای مدیران واقعی و با تجربه نشستن عوضیا خون مردم و تو شیشه کردن هیچوقت حرف اون دیکتاتورو یام نمیره کاری میکنم پشت کوهی ها بیان رئیس بشن و پشت میز بشینن بدون سواد و اندیشه ای خدایاااااااا به کجا چنین شتابان

2740

وقتی قبل از وارد شدن بهش به چشم یه تجارت و یه شغل خیلی تاپ نگاه میکنن و بعد میبینن همچین خبری هم نیست 

بقیه یاد بگیرن بچه هاشونو به این سمت سوق ندن هرکسی باید نسبت به توانایی ها و خصوصیات روحیش شغل انتخاب کنه نه صرفا پول 

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
بله  ریپورت جهانی شد

اخ اخ اخ ...متاسفانه ...حالا اگه بین پرستارها بود طبیعی بود ازبس که کارشون زیاد و حقوقشون کمه ولی پزشکها دیگه چرا😑☹️ 

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
وقتی قبل از وارد شدن بهش به چشم یه تجارت و یه شغل خیلی تاپ نگاه میکنن و بعد میبینن همچین خبری هم نیس ...

دقیقا چون فک میکنن بهشته بعد میرن توش ... و با این شرایط سخت و حقوق کم نمی ارزه میبینن خیلیا ازشون خوشبخت ترن و جلو زدن اینا فقط پزشکن نه زندگی دارن نه تفریح 

و جز او پناهی نخواهی یافت ... تاپیک صلوات،چله و ختم قرآن شرکت میکنم تو تاپیک خودم پیام بذارید دعا میکنم نتیجه دیدم ❤️