2737
2734

خانوماکل خوانواده ام رفتن شهرستان من نرفتم خیلی به من اصرارکردنبیا من نرفتم تو خونه تنها موندم 17سالم دیروز پاشدم رفتم باغ فاتح یه پارکیه معمولی دختر پسرخوانواده همه میان اما اسمشبد دراومده به ابجیم گفتم رفتم اونجا اونم به مامانم گفت مامانم صبح زنگ زدهر چی از دهنش دراومد گفت  گفت به دادش ت خبر دادن تو رو اونجا دیدن علکی میگفت که منو بترسونه هر چی از دهنش در اومد بهم گفت یه فحش هایی به من داد نمیتونم بگم منم گفتم به درک به داداشم گفتن مگه با پسر رفتم تنها رفتم دلم خیلی شکست چرا مامان من اینجوریه اصلا نمیزار پارک برم ببخشید همش فکرمیکنه من اینجور جاها برم بلاسرم میارم  حتی نمیزاره سوار اسنپ بشم چیکار کنم چجور رفتارکنم 😔 

این کاربری قبلا برای خواهرم بود الان متعلق به  منه سه تایپک اول متعلق به خواهرم☺️ 

وقتی میدونی خانوادت اینجوری هستن میری هم دهنت بدوز هیچییی نگی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خب چرا میگید کجا رفتین حالا یه بار رفتین میدونید اینطوریه یا نرید یا اگر رفتین نگید

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖