2733
2734

نمیتونم کسیو دوس داشته باشم حتی پدرومادرمو دوس ندارم فقط پسرمو دوس دارم کسی اینجور شده؟میترسم یه روزی برسه پسرمم دوس نداشته باشم قدیما واقعا شور وعلاقه تو وجودم بود هرچقدرهم بهم بدی میشد دلسوزیم ازبین نمیرفت چندساله سنگدل شدم هیچکیو نمیخوام کسی اینجوری شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله منم دقیقا یه مدت محدود این طور شدم، عشق افراطی به پسرم و ندیدن و نخواستن بقیه، بعد که یه نفر تو فامیل فوت کرد منم ترسیدم مبادا مادرم هم طوری بشه و ... الان خوب شدم همه را دوست دارم، اینکه پسرم رو بیشتر از بقیه می‌خوام هم یه چیز طبیعیه

2738
دلم نمیخواد اینجوری باشم

هوم 

هیچکس دوست نداره اینجور باش از بس مشکلات و گرفتاری زیاده ادم اینجور میشه 

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
بله منم دقیقا یه مدت محدود این طور شدم، عشق افراطی به پسرم و ندیدن و نخواستن بقیه، بعد که یه نفر تو ...

مادرو پدرم ماه ها هم که بگذره سراقی ازم نمیگیرن و اصلا دوس ندارن برم خونه اشون اصلا بهشون دیگه هیچ حسی ندارم

مادرت اینجوری شده؟

نه از پدرومادر 

نه از شوهر 

نه از اولاد 

از هیچکس و هیچی شانس نیاورد 

من ته تغاری خونم ۳۲ سالمه ۱۹روز مونده ب زایمانم ...مادرمو آوردم پیشم ازش مراقبت میکنم چون مشکل ریه دارن و افسردگی شدید ک تحت درمانن 

اون حتی اگه دوسمم نداشته باشه من حاضرم براش بمیرم 🥲

هم پدر بوده برام هم مادر

متاسفم برای آدمایی ک قدر چنین گوهری رو ندونستن و اذیتش کردن 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه از پدرومادر  نه از شوهر  نه از اولاد  از هیچکس و هیچی شانس نیاورد  من ...

من قبلا خیلی مهربون بودم الان هیچ محبتی تو وجودم نمیگنجه حوصله هیچکیو ندارم خودم فکرمیکنم افسرده شدم

من اینجوری عذاب میکشم انگار تو وجودم هیچی نیست حتی حسی به آدمای جدید هم ندارم شما چکار میکنی؟

نمیتونم به کسب اعتماد کنم .همش شکاکی به آدما ی اطرافم که نکنه بهم ضربه بزنن یا کاری کنن که پشیمون شم از کارای هولی که انجام دادم .فعلا فقط بچه هام 

خدایا بچه هامو برام نگه دار
2706