2752
2734
عنوان

بنظرتون بفروشم فرش بخریم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 42 پست
ای بابا،دعا کن یکی پیدا شه کمکمون کنه 😔

ایشالله،اونقدر خیر داریم

بخدا پدرم چندسال قبل فرش میفروختن اینقدر اقساط میداد،الان تغییر شغل داده

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه بابا ماشینی نزدیکیم بهشون آخه گفتم شاید فردایی اونجاها خوب باشه

خوب که هست،کرایه ماشین چی

الان فرش مشهد،فرش کاشان،همشون خوبن

امیدوارم خوشبخت بشی،صدای خوشبختی بپیچه همه جا،مادرتونم شاد بشن،،

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
طلا رو بر فرش نفروش نهایتا رو فرشی بخرید بکشید رو شون یا برید کمیته امدادی جای قسطی بگیرید خدای نکرد ...

بدبختی میدونی چیه فامیلامون که مادرش ن میمیرن وسیله هاشونو میدن به مسجد اینا بهشون کع میگم اصلا انگار نه انگار اصلا دوست ندارن دست آدمو بگیرن

2731
خوب که هست،کرایه ماشین چی الان فرش مشهد،فرش کاشان،همشون خوبن امیدوارم خوشبخت بشی،صدای خوشبختی بپیچ ...

مرسی عزیز دلم شما هم همینطور مهربون❤️.بخدا دیونه میشم وقتی فکر میکنم موهام سفید شده از بس به این و اون فکر کردم ،فکنم آخرسر از غصه دق کنم بمیرم

بدبختی میدونی چیه فامیلامون که مادرش ن میمیرن وسیله هاشونو میدن به مسجد اینا بهشون کع میگم اصلا انگا ...

برو کمیته برو بالاخره شاید اونجا کمکت کردن قال دست دو از جای دادنت طلافروشان اشتباهه محضه زندگی خیلی اتفاقات بد خوب داره 

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن و شوهرش رضایت بده به بچه دار شدن خواهرم و خداوند به خواهرم یه بچه سالم و صالح بده..صلوات
بدبختی میدونی چیه فامیلامون که مادرش ن میمیرن وسیله هاشونو میدن به مسجد اینا بهشون کع میگم اصلا انگا ...

اینا از اونا که کار برای رضای خدا نمیکنن،بلکه برای دهن پری و به به چه چه خلق خدا میکنن

مرسی عزیز دلم شما هم همینطور مهربون❤️.بخدا دیونه میشم وقتی فکر میکنم موهام سفید شده از بس به این و ا ...

خدا نکنه،امید مادرتون به شماست

فردا برو کمیته،حتما میان کمک

آره حتما،وقتی ببینند دختر جوونی،دم بختی،خحالت نیکشی از امکانات زندگی چندسالته؟؟باید خودتم کارکنی و ...

۱۹سالمه،اصلا کار نیست،مامانم میره سره کار میاد منم خواهر کوچیکمو نگه میدارم غذا و درست میکنم خونه رو جارو میکشم 

یه زره ام دیر شام درست کنم تیکه بزرگه ‌گوشمه بخدا یه عالمه حرف بارم میکنه،هیی اینقدر تنم خستس که نگم ای بابا😔

۱۹سالمه،اصلا کار نیست،مامانم میره سره کار میاد منم خواهر کوچیکمو نگه میدارم غذا و درست میکنم خونه رو ...

پس خوبه،مسئولیت پذیری

توروخدا برای ازدواج عجله نکن،هیچوقت دیر نمیشه

تازه اول جوونیته،

پس خوبه،مسئولیت پذیری توروخدا برای ازدواج عجله نکن،هیچوقت دیر نمیشه تازه اول جوونیته،

ای بابا خواهر مسئولیت پذیر،نبودم که الان جام تو کوچه و خیابون بود ،نه بخدا اصلا جونی نکردم همسن و سالایه من رنگ و وارنگ لباس دارن بیرون میرن مسافرت میرن کافه میرن من تاحالا یه بارم کافه نرفتم اونا شبا بع این فک میکنن که فلان جا چی بپوشن  من به فکر اینم غذا چی بزارم که یه وقتی  مامانم اومد خونه غر غر نکنه واسم

ای بابا خواهر مسئولیت پذیر،نبودم که الان جام تو کوچه و خیابون بود ،نه بخدا اصلا جونی نکردم همسن و سا ...

عزیزکم،امیدوارم مشکلاتتان کم بشه

آره خب،ببین مثلاً خودم خونه پدر هر ماه یه دست لباس مهمونی و یه دست لباس خونه و کفش و کیف می‌خریدم

الان از بعد ازدواج خیلی بخرم سالی یه دست لباس بیرون،یه کیف و کفش،اخرین بار آرایشگاه رفتم دوسال قبل بود اونم عید،سالی یه بارم نمیشه برم

کافه نرفتم،خونم نزدیک جنگل و دریا هست اونم سالی یه بار میریم،

پس ببین همه تو زندگیمون یه سری نشدن ها،نبودن ها 

وجود داره