2733
2734

28سالشه لوازم خونگی دارن ولی سیکل داره و یدونه بچه اس کلا پدرشم فوت شده قبلااا اهل مشروب اینا بوده الان میگه نمیخوره نمیدونم خیلی خوشتیپ خوشگله و اخلاق داره واقعااا صبوره وضع مالیشونم معمولیه خوبه

من دانشجوی حقوقم 20سالمه یدونه دخترم و داداش دارم مذهبی خیلی کمم هستم 

بچه ها حقیقتاا با تحصیلش مشکل دارم نه خودش دلم میخواد ادامه بده حداقل دیپلم بگیره ولی گفت نه علاقه ندارم دوسش دارم پسر خوبیه آدمیه که منو با این اخلاقم میتونه تحمل کنه اما همش حس میکنم پشیمون میشم عشق بچگانه یا بر اساس دلسوزی بهش دارم چون مهربونه نمیخوام ناراحت بشه 

اگر راه حلی ام در مورد این دارین که بدونم واقعا دوسش دارم بعدا پشیمون نمیشم بهم بگین ممنون♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد مشروب  حواستو جمع کن 

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
2731

نه 

کسی که سوادش در حد خواندن نوشتن هست الگوی مناسبی برای بچه نمیشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
نظرات فرق میکنه من تحصیلات برام مهم نیس  تک فرزند بودنش خوبه

درسته اما من مهمه برام همش حس میکنم اگر الان ردش کنم حتما مورد خوبی پیش میاد اما از اینورم کسی مثل این با این اخلاق نمیاد😶

نه .درسته که تحصیلات شاید خیلی مهم نباشه ولی نه دیگه سیکل خیلی ضایعه. بعدم کلا هر جا دلت برا کسی بسوزه بهت قول میدم بعد چند وقت بلایی سرت بیاره که ماتحتت بسوزه 

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
2738
نه .درسته که تحصیلات شاید خیلی مهم نباشه ولی نه دیگه سیکل خیلی ضایعه. بعدم کلا هر جا دلت برا کسی بسو ...

پدر من سیکله

انسان بودنش تو رابطه با مردم رو به تحصیل کرده ها ترجیح میدم 

والا بلا نسبت تحصیلات شعور نمیاره گاهی از شعور کم هم میکنه.. بیخیال الان مدرک فقط یه کاغذ نبودنش مهم نیس 

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین

یه کاربری بود به اسم جانا فکر کنم تعلیق شدن

دکترای حقوق داشت

خیلی نظراتش برای من جالب بود

مشخص بود بسیار باسواده

یه بار توی یه تاپیکی گفت 

اولین شرط زندگی مشترک تفاهمه

حالا این تفاهم می‌خواد اخلاقی باشه و یا تحصیلی در هر صورت مهمه

کاش می‌تونستم تگش کنم

پدر من سیکله انسان بودنش تو رابطه با مردم رو به تحصیل کرده ها ترجیح میدم  والا بلا نسبت تحصیل ...

دوره ای که پدر شما سیکل داشته سیکل یه مدرک عادی بوده و اغلب تحصیل کرده ها دیپلم یا همون سیکل بودن و اصلا قابل مقایسه با این دوره نیست.

تو این دنیا درد و رنج تموم نمیشن مگر اینکه درس لازم رو داده باشن.🌸
2706