2737
2739

سلام دخترم یکسالشه وقتی بیفته و گریه شدید کنه درحد چند ثانیه کلا نفسش قطع میشه ازحال میره چشاش یکم کج میشه دهنشم کبود میشه 

بعد هی میگم این بچه رو ببربم دکتر ببینیم چرا اینجوری میشه اطرافیانم مثل شوهرم مامانم و... میگن تو الکی حساسی 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امروز تو حیاط مامانم بودیم افتاد اینم بگم کلا خیلی میفته ک البته همه بهم میگن همه بچه ها اینجورین میفتن ولی بچه اولم اصلا اینجوری نبود 

خلاصه افتاد دوباره چند ثانیه اینجوری سد مردم و زنده شدم فوت کردم تو صورتش تابرگشت و نفس کشید بعدم سریع چندقطره اب ریختم تا جیغ کشید و گریه کرد صداشم دراومد اعصابم دیگه بهم ریخته

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738
عزیزم چند تا بچه جلو چشمم بزرگ شدن این حالات‌ رو ندیدم  البته نگران نباش فکر نمیکنم مشکل خاصی ...

واقعا باید ببرمش دکتر خیلی نگرانم میکنه😔

آهن بدنش احتمالا کمه

قطره آهن میخوره اما خودم دوران بارداری کم خونی داشتم الان دیگ با قرص خوب شدم 

ببرش دکتر مطمئ بشی

باید جنگ کنم تا ببرم ولی میبرمش دیگه ازحرص خوردن هرروزم ک بهتره

2706