2737
2734
عنوان

با پدرم چجور رفتار کنم

183 بازدید | 21 پست

تا میتونم احترامشو نگه میدارم خیلی بعش محبت میکنم

ولی هروقت با مامان یا داداشم دعوا میکنم پشت اوناست واصلا طرف من نیست

یه موقع با مامانم دعوام شد زد کلا دست منو زخمی کرد هیچی به روی خودش نیاورد امروز من داداشمو بخاطر اینکه خواهرمو زده یه چنگ انداختم فورا گفت این چیه وبدش اومد ولی خدا شاهده من خیلی بهش احترام میزارم

ولی همیشه پشت اوناس گاهی فکر میکنم بخاطر احترام زیادیه 

واقعا ازش رنجیدم

خیلی سخته آدم به یکی محبت کنه ولی اون آدم توشرایط سخت پشتشو خالی کنه

چیکار کنم بنظرتون

شما بچه ی بزرگتری؟

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
با مادرت درگیر میشی میخوای بابات طرفت رو بگیره؟  و اینکه تو بچه بزرگتری باید عاقلانه تر با برا ...

قضاوت نکن

داداشم خواهر کوچیکم میزنه مامانم عین خیالش نیست اصلا کاری نداره

منم میرم از خواهرم دفاع کنم باهام برخورد بدی میکنه مثلا چند بار داداشم خواهرمو میزنه ولی اصلا مامانم واکنش نشون نمیده منم میرم سراغ داداشم مامانم کاری میکنه از کردم پشیمون میشم

به بابامم میگم میگه خواهرت بچه ماست اصلا بزار بکشتش تو کاریت نباشه

جای من بود باهمچین پدر مادری چیکار میکردی

بعد مگه من گفتم مامانمو میزنم؟؟

بله

سایت از دسترس خارج شد....

منم بچه ی اول هستم قشنگ درک می کنم . نسبت به مادرت می گه داره به بزرگترش بی احترامی می کنه هر چند حق با شما باشه . و نسبت به خواهر یا برادر کوچیک تر ات حس حمایت بیشتری داره می گه بچه اس عقل اش کمه و شما عقل ات بیشتره . برای همینه بچه های اول عذاب بیشتری می کشن . فقط باید صبر داشته باشی . 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

من هر کسیو قدر معرفتش دوست دارم و احترام میگذارم.

از کسی متنفر نیستم و نمیشم.

یا یکو دوست دارم یا دوست ندارم..

نسبت به اشخاصی که منو احمق فرض کردند فقط بیتفاوت رد میشم.

به شما هم توصیه میکنم روی خانواده تون زوم نکنید

با کسی توی خونه حرف نزنید

به انسانها زیاد نزدیک نشو. چون اگر ترمز بگیرن شما مقصری

2740
قضاوت نکن داداشم خواهر کوچیکم میزنه مامانم عین خیالش نیست اصلا کاری نداره منم میرم از خواهرم دفاع ...

همونطور که اونا میگن بچه ماس و کاری نداشته باش، کاریشون نداشتم! میزدم به بی‌خیالی.

(البته من پسرم، شاید شما چون دختری خب به طبع حساس تری)‌ و اینکه نمیخواستم قضاوت کنم، ببخشید  

سایت از دسترس خارج شد.... منم بچه ی اول هستم قشنگ درک می کنم . نسبت به مادرت می گه داره به بزرگترش ...

من بخاطر رفتارای زشت داداشم با مامانم دعوام میشه 

جواب کاربر قبلی رو دادم دلیلشو گفتم بخونید اونو

وگرنه من با مامانم مشکل ندارم ولی اون همیشه طرف داداشمه انگار می‌ترسه بهش آسیب بزنیم 

خسته شدم از دستشون 

همونطور که اونا میگن بچه ماس و کاری نداشته باش، کاریشون نداشتم! میزدم به بی‌خیالی. (البته من پسرم، ...

برای شما هم همچین مشکلی پیش اومده؟؟

بله منم میخوام بیخیال بشم ولی تا میبینم خواهرمو میزنه واقعا ناراحت میشم

من هر کسیو قدر معرفتش دوست دارم و احترام میگذارم. از کسی متنفر نیستم و نمیشم. یا یکو دوست دارم یا ...

مرسی بابت راهنماییت

بله دقیقا درست میگی حس میکنم از احترام وتوجه بیش از حداینجور شدن

من بخاطر رفتارای زشت داداشم با مامانم دعوام میشه  جواب کاربر قبلی رو دادم دلیلشو گفتم بخونید ا ...

کامل درک ات می کنم ما چهارتا بودیم و من اولی . همیشه بچه ی اول بده کاره . فقط صبرت رو ببر بالا

برای شما هم همچین مشکلی پیش اومده؟؟ بله منم میخوام بیخیال بشم ولی تا میبینم خواهرمو میزنه واقعا نار ...

من خودم بچه کوچیک خانواده بودم، جرئت این که به کسی از اعضای خانواده <تو> بگم رو نداشتم 😁 

البته قبول دارم که پدرم هوای منو بیشتر داشت. ولی مادرم هوای داداش بزرگترمو داشت.(البته مادرم با منم خوب بود و هست) 

خودتم اول به داداشت تذکر بده، اگر گوش نداد بزن به بی خیالی و روی خودت و آیندت تمرکز کن.

2706