2733
2739

مثلا اگه عکسی براش میفرستم یا دلی براش ارایش میکنم فیلم و عکس میگیرم میفرستم براش اگه همونارو بعدش استوری کنم ناراحت میشه حتی اگه با همون ارایش یه مدل دیه عکس بگیرم استوری کنم میگه نکن چیزی که برای منه نمیخوام بقیه هم ببینن،البتع من داب میگیرم خیلی عشوه میام تو فیلمام حسودیش میشه😐😂 طبیعیه ؟یا خیلی حساسه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

چجوری عشوه میای یاد بدع

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

من کلا استوری نمیزارم😂

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
تجربه ندارم 😁

برای منم هنوز تازس بعده ۷ سال تو رابطه نرفتن بالاخره از یکی خوشم اومد البته انقد حساسم کله کاراش زیر نظرمه مشورت میکنم با همه😐😂تا الان همه تایید کردن گاهی هم میگم نه همه اشتباه میکنن برم کات کنم(بی دلیل)ولی تا پیام میده میشینم سر جام😐😂😂

2740
واقعا دست خودم نیست ذاتیه انگار😂 مثلا یهو خواننده یه چیزی میگه مربوط به چشم یا ابروعه چشمک میزنم یا ...

اها🫤

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐