2733
2739
ی دور دیگه پیامت رو خوندم یهو دیدم فوت پور مادر رو نوشتی  آنقدر از مادرم وجودم پز از تنفر شده ...

عزیزم❤️‍🩹

درسته حق داری

همه مث هم نیستن امیدوارم کینه از مادرت جاش رو ب عشق و محبت بده

مادر من یک فرشته بود خدا مادرت رو حفظ کنه

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
دورت بگردم مهربون،خدا برات بهترین ها برات رقم بزنه🩷🤩

برقرار باشی ارامش و دل خوش همدم زندگیت باشه 

التیام یافتن خیلی سخته وقتی کودک درونت عشق می خواد،نوجوان درونت انتقام می خوادوچیزی که الان هستی فقط آرامش می خواد
نه اتفاقا فهمیدم هیچکس تو دتیا از خود ادم با ارزشتر نیس من بلید اول خودمو دوست میداشتم    ...

پس باید بگم حداقل یه قدم از من جلو تری...

من هنوز نتونستم خودمو دوست داشته باشم و هر روز دارم رو خودم عیبای جدید میزارم...

خیلی بی اعتماد بنفسم خیلی

2740
دلت خوشه ها.  یدونه داری خدا حفظش کنه.  ندیده بودم کسی واسه بچه دوم غصه بخوره

چون ندیدی اینو میگی....چون شرایطم نمیدونی ..به هرحال بحث دل خوَش بودن نیس هیچکس تو زندگی کسی دیگه نیس...غیر تنها بودن بچم...بارداری برای من حکم درمان داره...کاش ندوسته کسی آدم قضاوت نکنه...تو همین سایت یه سرچ کنی اگه ببین اونایی که بچه دوم‌میخان و منتظرن غصه هاشون بیشتره چون سر بچه اول نهایت نیش و کنایه اطرافیان هست...ولی برای دومی علاوه بر حرف اونا غصه ها و تنهایی و بیقراری های بچه هست که حتی بهترین امکانات هم باسه بازم یه جای خالی داره...بازم میگم فکر و عقیده و شرایط هر کس با دیگری متفاوت

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
اینکه چرا حامله نمیشم🥺.....چهارساله منتظرم....اینکه میبینم دخترم تنهاس نه سالشه دفتر خاطراتش نوشته ...

دقیقا همون ماهی که بی خیال باشی باردار میشی به امید خدا. به خودت فرصت بده بگو توی این یه سال انشاالله باردار میشم و خدا یه فرزند سالم بهم میده. بعد دیگه بی خیال شو. زندگی عادیتو کن سعی کن خوشحال و آسوده باشی با بچت برو تفریح کن. استرس برات مثل سمه

دقیقا همون ماهی که بی خیال باشی باردار میشی به امید خدا. به خودت فرصت بده بگو توی این یه سال انشاالل ...

ممنونم دوست خوش قلبم انشالله.....انشالله که توام هر حاجتی داری بهش برسی و خدا عزیزاتو واست حفظ کنه

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  
متاسفانه دنیا اینجوری شده خوبی میکنی بدی میبینی دیگه مثل گذشته نیستند آدما ولی خدا خوبی هایی که بهشو ...

درست میگی ممنونم عزیزم 😘😘😘

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
عزیزم هرکدوم از ما یه بیماری زمینه ای داریم  ولی به همه نمیگیم که فکر نکن فقط خودتی گلم غصه بخ ...

شما عزیزم اول برو سرچ کن ببین بیماری زمینه ای چی هست اصلا. مگه سرماخوردگیه که همه داشته باشن؟ بعدشم من دوست داشتم بگم و از دوستان نی نی سایتیم التماس دعا داشته باشم. شما دوس نداری نگو. مشکل من برای من خیلی مهمه وقتی قضیه رو کامل نمیدونی قضاوت نکن. 
از خدا میخوام تو همین شب عزیز ادمایی مثل شمارو به راه راست هدایت کنه که انقدر راحت با زبونشون دل مردمو نشکنن
بترسید از روزی که این قضاوتا کار دستتون بده✋

اگه دوست داشتی یه صلوات برای درمان شدنم بفرست💔
2706