2733
2739
مادرشوهرم که شوهرمو خیلی اذیت میکنه همش دلشو میشکونه من میخوام بمیرم وقتی میفهمم ناراحتش کرده

هر روز زیارت عاشورا و علقمه و معراج پشت سر هم بخون خیلی خیلی عالیه این دعای معراج علقمه هم حصاریه که باعث میشه آدمای بد از شما دور بشن برای همیشه بخون " از نون شب واجب تر بدون و بخون برای همیشه " روزایی که وقت نداری فقط علقمه بخون

آیه ی فسیکفیکهم الله و هو سمیع العلیم " خداوند تو را از آسیب آنها دور نگه میدارد که او شنوای داناست " رو هم هر روز بخون 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = ایام قمر در عقرب ۱۴۰۳ از ۸ فروردین تا ۱۳ فروردین ادامه داره 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خیلی دلم میخواد از مادرم بپرسم اخه چرا به این ازدواج رضایت دادی ؟ من بچه بودم من نفهم بودم من نمیدونستم اینا مشکل دارن ، تو که میدونستی ، تو که از همه چیزاینا خبرداشتی ، 

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2728
هر روز زیارت عاشورا و علقمه و معراج پشت سر هم بخون خیلی خیلی عالیه این دعای معراج علقمه هم حصاریه که ...

گلم برا منم بگو ک ی رفیق پیدا کنم...😔😔

هیچ وقت فراموش نکن تو گذشته، خدا از چه مسیرهایی عبورت داد...🍂🌼🍃🌸

رفتارهای مغرورانه شوهرم در مقابل خانواده م

و اینکه خیلی بهشون توهین میکنه

من پدرمو وقتی ۱۶ ساله بودم از دست دادم

همسرم حتی پدرمو ندید

ولی بهش توهین کرد

به فردی که فوت کرده و دستش از دنیا کوتاهه

من روزهای سختی رو گذروندم تا پای مرگ رفتم و برگشتم،هنوزم روزهای سختم تموم نشدن،برام دعا کنید،سلامتی میتونه معجزه زندگیم باشه

بی پولی💔و اینکه واقعا چرا آرزو کردیم بزرگ بشیم

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
2740
تولد یه بچه ناخواسته‌‌‌...

نگو 

ایشالا پاقدمش خوب و پربرکت باشه ( برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد " تو بازار هست " = قسمت دوم اون برنامه ارتعاش و فرکانس نام ( اسم بچه و والدین و نام خانوادگی رو بزن ببین اسم در چه دسته ای هست : اسم شخص و مادرش: به ترتیبِ بهتر بودن =

* اشرافی { از در و دیوار واسشون پول میباره رزق خوبی دارن خوش شانس هم هستن اما اشرافی متضرر خوب پول در میاره ولی به باد هم میده مثلا اشرافی متضرر یک نام بد مخصوصا برای آقایان هست " مسئله ی ورشکستگی " ) 

( اشرافی عالی : سطح رفاه و خوش شانسی بین ۹۴ تا ۱۰۰ درصد است ) / اشرافی معمولی / اشرافی متضرر ) 

* عرفانی 

( عرفانی عالی : اکثر علما و شهدا اسمشون در این دسته هست مثل امام حسین علیه السلام ، حضرت علی اصغر علیه السلام ، حضرت رباب مادر علی اصغر علیه السلام ، شهید سید محمود موسوی بابایی اعزامی از زنجان و غیره ) / عرفانی معمولی / عرفانی متضرر ) 

* کم درآمد ( کمتر از زحمتی که میکشن پول در میارن ) 

( کم درآمد عالی : نسبت به یک طبقه پایین تر از خود از شانس بهتری در زندگی برخوردارن از لحاظ ازدواج یا اشتغال یا سلامتی حتی ممکنه از اشرافی عالی هم بهتر شن اگه اسمشون اسم الهی باشه ) / کم درآمد معمولی / کم درآمد متضرر : کمتر از زحمتی که میکشن پول در میارن ) 

* حادثه ساز " یا حادثه آفرین " ( ابن افراد ظرفی سست و ترک خورده دارند مثل اینکه کسی بخواهد از یک لیوان شکسته آب بخورد و طبیعتا چنین دیته ای ظرفیت کمتری دارد ، دستشان نمک ندارد ، یا یک بیماری را تا مدتهای زیادی با خود یدک میکشند یا اگر سالم باشند در جوانی جوانمرگ میشوند " اکثرا تصادف " ، به زندان افتادن ، بیماری ام اس ، اعتیاد ، قتل و جنایت و تجاوز ، نازایی ، گرفتار موجودات ماورایی مثل جن مزاحم و جن عاشق میشوند " و در مرتبه ی شدیدتر به تسخیر جن در می آیند )

( حادثه ساز عالی : موج مخربی که از اسمشون ارتعاش میشه اول به ضرر اطرافیان و بعد به ضرر خود است ) / حادثه ساز معمولی : ضرر و زیان ۲ طرفه است / حادثه ساز متضرر : بدترین طبقه از بدترین دسته ایت و سطح رفاه و خوش شانسی کمتر از ۳۰ درصد است ، موج مخربی که از اسمشون ارتعاش میشه اول به ضرر خود و بعد به ضرر اطرافیان است ) 

بدترین اسم اسمیه که در دسته ی حادثه ساز ها باشه که بدترینش حادثه ساز عالی هست بهترین اسم اسمیه که در دسته ی اشرافی باسه که بهترینش اشرافی عالی هست 

* نام شخص و پدرش برای پاقدمِ نام : 

خوش قدم 

خنثی قدم 

بد قدم 

+ نام خانوادگی 

صعودی 

ثابت 

نزولی 

( نام خانوادگی ارتباط مستقیم با مسائل مالی دارد ) 

فقط اون اسامی که میخوای وارد کنی تفاسیری داره یعنی این عکس 

از همه فامیل زیباتر و موجه تر هستم اما حسرت تشکیل خانواده و شوهر و بچه به دلم دارم و این مهمونی ها ر ...

شما یا بختت بازه یا بستس فرض کنیم بختت بستس پس اول باید چله های باطل سحر رو انجام بدی " وسطای چله حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر " رو ( طبق مزاج اختری نوشته بشه تا اثر بزاره وگرنه اثر نمیزاره ) طبق مزاج اختری تهیه کن 

و بعد چله های بخت گشا رو انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " 

من در کاربر آلتادین تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم 

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه .

+ التحدیر " تند خوانی " سوره ی بقره رو دانلود کن و ظهر بزار صوتش تو خونه پخش بشه ( صوت آیات ۶۰ قاف هم خیلی خوبه اونم صبحها یا شبها بزار پخش بشه

ایام قمر در عقرب از ۸ تا ۱۳ فروردین ادامه داره 

ازدواج خودم وخواهرم بیکاریم بدتر از اینها اینکه سنم بالارفته دیگه امیدی ندارم ک کار پیدا کنم یا ...

ختم‌ سوره ی یوسف برای پیدا کردن کار ( یا یونس دقیق یادم نیست بهتره سرچ کنید 

و چله های بخت گشا انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " 

من  در کاربر آلتادین تاپیک اولم چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

ابام قمر در عقرب ۸ تا ۱۳ فروردین ادامه داره 

2706