2737
2734
منم میخواستم یک چیزی بهش بگم گفتم ولش کن. یک حرفایی میزنن آدم تعجب می‌کنه 

آخه هرچی فکر میکنم اگر خدایی باشه چرا دلش میاد یه بچه رو سرطان عذاب بده یا بنده ای ک خودش افریده رو بزاره یکی دیگه اذیتش کنه تا اون دنیا ک روح فقط میمونه رو خوشبختی بده الان جسممون و روحمون داره میپاشه ازهم الان گریم گرفت مگه همچین چیزی هست با چیزایی ک تو زندگیم داره اتفاق میوفته کلا عقایدم زیر سوال رفته دلم خونه این چه زندگیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل همینجاست که فقط همین دنیا رو میبینیم 

باور کنید اون دنیایی نیست همش خلاصه تو این دنیاست دارن گولمون میزنن برای جیب خودشون باید بفهمیم دیگه 

تعداد کمی مسلمان هستن پس کل دنیا جهنمی اند و ما پوشیده ها بهشتی هستیم باور کن اونا با وجدان تر از ما هستن 

2731
مجرد بودن دوتا داداشام ک عین دسته گل هستن و انگار نمی‌تونیم دختر براشون پیداکنین..خیلییی ناراحتم از ...

فکر کنم همگی جادو شدین 

من در تاپیک اولم ( کاربر آلتادین ) چله های باطل سحر و چله های بخت گشا دارم : اونا یا بختشون بازه یا بستس فرض کنیم بختت بستس پس اول باید چله های باطل سحر رو بخونی " وسطای چله حرز امام جواد علیه السلام " هم کبیر هم صغیر " رو { طبق مزاج اختری نوشته بشه تا اثر بزاره وگرنه اثر نمیزاره = در تاپیکم هست } تهیه میکزدی و میبستی به بازوی راستت ( بازوبند) اگه بستن به بازو ممکن نیست بنداز گردنت ( گردنبند جا دعایی) و بعد بقیه ی چله های باطل سحر رو ادامه بده { و التحدیر " تند خوانی " سوره ی بقره رو دانلود کن و ظهر بزار ثوتش،پخش بشه تو خونه " جذب و خنثی کزدن انرژی های منفی " و صوت آیات ۶۰ قاف شبها ( اینم خیلی خوبه ) 

بعد دستور انتقام میزارم 

و بعد چله های گشایش بخت انجام بده " همه ی چله های بخت گشا رو انجام بده مخصوصا ختم یس نخودکی " جهت یه ازدواج خوب و موفق " ( در کاربر آلتادین تاپیک اول )

+ نصب تابلو حرز کبیر امام جواد علیه السلام روی پوست آهو ( قاب کرده و خیلی خوشگلن در باسلام یا ترب هست ( روز نصب در ایام قمر در عقرب نباشه = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم نباشه )

بعضیاشون مایینش حرز صغیر امام جواد علیه السلام هم داره " کلا یه جمله س یا نورُ یا برهان الی آخر  گ) 

روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب " ایام نحس " باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

من از خیلی چیزا قلبم درد میگیره ولی وقتی ازم میپرسن هیچی یادم نمیاد😒

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
پدر و مادرم كه هميشه براي ديگران پدر و مادر بودن و براي من ناپدري و نامادري .  

شرایط شما رو درک میکنم 

پدرومادری دارم  که الویتشون خودشون و مردم وفامیل هستن نه بچه هاشون

التیام یافتن خیلی سخته وقتی کودک درونت عشق می خواد،نوجوان درونت انتقام می خوادوچیزی که الان هستی فقط آرامش می خواد
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

مگفتی ب تخم نیست ب انسانیته و متاسفم واسه اون تخم و ترکه ی تو ک یکی مثل خودت میشن

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
چیزیکه ۵ ساله قلبم مچاله می کنه اینه که تو محل کار شوهرم از روی بخل و حسد به دروغ بهش تهمت بستن و او ...

اولا 

دوما 

چه دستور انتقام ،،، چه چله های رزق و روزی آور ( کلا کارهای مهم و اساسی که در گوگل هست نباید روز اول در روز قمر در عقرب " ایام نحس " باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " ) ایام قمر در عقرب ار یگساعت ۱۲ امروز ۸ فروردین تا ۱۳ فروردین ادامه داره

من یک آدم  بشدت بشدت دلسوز ومهربان بودم  خواهدم حدود ۱سال پیش برای زندگی ترکیه رفت وفعلا ...

این آیه رو هر روز بخون 

فَسَیَکفیکَهُم الله و هو سمیع العلیم ( خداوند ترا از آسیب آنها دور نگه میدارد که او شنوای داناست 

فسیکفیکهم یعنی خدا برای تو کافی است

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه و پریود هم نباش " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه یا پریود باشی " = روز کسوف و خسوف و ۲۴ ساعت بعد از آن هم ایام نحس هست و شدت نحوست اون روز حتی از ایام قمر در عقرب هم بیشتره و به همبن خاطره که نماز آیات واجب سده تا نحوست اون روز با عبادت و سجده خنثی بشه 

ایام قمر در عقرب از ساعت ۱۲ ، ۸ فروردین تا ۱۳ فروردین ادامه داره

اینکه همه بچه دارن اما من  ندارم

اگه مشکل پزشکی ندارین 

ختم سوره ی مریم بردار ( یا ختم های دیگه که در گوگل هست ) و ختم ۴۰ شبه ی حدیث کساء 

ووقتی باردار شدی هر روز سوره ی توحید بخون 

و وقتی وارد ماه ۸ ( ماه زیبایی) شدی برای جنین دختر سوره ی مریم بخون هر روز یک بار به یه سیب ( ۴۰ بار به ۴۰ تا سیب و بخور ، اگه تابستون بود به سیب گلاب بخون 

خربزه هم برای زیبایی خوبه 

ب ای پسر ( سوره ی یوسف

فقط اولین روزی که میخوای بخونی اون روز نباید روز قمر در عقرب باشه " بقیه ی روزها مهم نیست روز قمر در عقرب باشه 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز