2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
این که ماه رمضونه و نه حرمتی، چیزی. بخور بخور کلا احکام و خدا و حرمت و .....تعطیل امام زمان و .... ...

یعنی چی ؟ خورد و خوراک بقیه به شما ربطی داره ؟

من خودم روزه م ولی اگه کسی و ببینم چیزی میخوره حرفی نمیزنم

شاید مسافر شاید مریض و هزار تا دلیل دیگه که اصلا به ما مربوط نیس

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست
اسی جون شاید برات مسخره به نظر برسه وبهم بخندی ولی متاسفانه من روده هام تحریک پذیر یعنی دائم نفخ میک ...

از چای باز تو اینستا یه چای ضد نفخ داره بخر قیمتشم مناسبه

مشکلت حل میشه 🙏💚

وقتی حل شد یادت نره دعام کنی 💚

2740
خب عزیزم شما که روزه  ایی باید بدون امر به معروف و نهی از منکر خیلی بهش تاکید شده و امام صادق م ...

هر کسی برا خودش روزه میگیره عبادت میکنه نماز میخونه

نمیشه کسی و به زور وادار کرد

اگه شما بزدل نیستی برو جلو مسوولین و بگیر که مردم و بدبخت کردن نمیتونن گوشت و مرغ و... بخرن

امام صادق راجب اونا چیزی نگفته

بر ما گذشت نیک و بد اما تو روزگار ، فکری به حال خویش کن این روزگار نیست

اعتیاد پدرم که برخلاف کلیییی تلاش و هزینه ترک نکرد، توهی روانی  بیغیرت و تهمت زدنش به من و مادرم که بخاطر مصرف مواده ،‌ بی پولی و درست سرکار نرفتنش ، شکستم تو کنکور و پشت کنکوری موندنم ، حس تنفر نسبت به پدرم  بابت تمام لحظات سخت و تلخی که برام ساخت و زندگی که نابود کرد با کاراش و حتی گاهی آرزو مرگش . حسرت داشتن کوچک ترین چیزاهایی که رو دلم موند و افسردگی که دارم ومجبورم  قرص مصرف کنم براش.حسرت اینکه نمیتونم مثل همسنای خودم با پدرم دوست باشم باهم بگیم بخندیم بریم بیرون قدم بزنیم اما بخاطر اعتیادش نه اون حوصله و اعصاب داره و نه من روم میشه جابی باهاش برم

2706