2737
2739

رفیق باز بودن شوهرم، روحیه سلطه گریش

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

فوت مامان و بابام ک جوان بودن

مشکلات زناشویی ک چندین ساله دارم

خیانت هایی ک دیدم و دردایی ک کشیدم و میکشم هنوزم

دردایی ک ب قیمت از دست رفتن روح و درد جسمم شد

نداشتن ارامش خودم و بچم.....

در کل دردایی ک خیلی بزرگ تر از سن و ظرفیت من بودن

هعی:)🥲❤️‍🩹

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
2728
فوت مامان و بابام ک جوان بودن مشکلات زناشویی ک چندین ساله دارم خیانت هایی ک دیدم و دردایی ک کشیدم ...

ی دور دیگه پیامت رو خوندم یهو دیدم فوت پور مادر رو نوشتی 

آنقدر از مادرم وجودم پز از تنفر شده انگار دیگه نسبت به کلمه مادر بی تفاوت شدم و همش بدی های مادر خودم میاد 

امیدوارم روحشون در آرامش باشه 🙂🫂❤️‍🩹

the most important decision in❣️
2740

ای کاش آدمای ظالم به سزای اعمالشون برست من واقعا دیگه طاقتم طاق شده     چطور آدم میتونه انقد بی همه چیز و پست و از خدا بی خبر باشه   واقعا چطور این کارا رو میکنین اصلا یه زره از خدا نمیترسین    ای خدایااااا به همین ماه رمضون قسم   خسته شدیم دیگ 

خدایا منو تنها نذار ...
برادرم تو روم گفت یه چی میگم که تا آخر عمرت بسوزی .بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کی ...

چه نامرد.اصلا براتون مهم نباشه چی گفته .حالا مگه بچه خود آدم چیکار میکنه براش.همسایه ما ۲ تا پسر داشت آخر عمری تک و تنها میموند حتی بهش سر نمیزدن.

حس میکنم تاوان بدی پس میده برادرتون.به خاطر این فخر فروشی مسخرش

ای کاش آدمای ظالم به سزای اعمالشون برست من واقعا دیگه طاقتم طاق شده     چطور آدم میتونه ان ...

واقعا  خسته ام خدایا   خیلی بیشتر از اون چیزی ک فکر میکنی        من خیلی دارم دست و پا میزنم که زنده بمونم فقط چون باور دارم قرار نیست اینطوری تموم بشه  فقط بخاطر خدا 

خدایا منو تنها نذار ...

اسی جون شاید برات مسخره به نظر برسه وبهم بخندی ولی متاسفانه من روده هام تحریک پذیر یعنی دائم نفخ میکنم وبیشتر وقتها دل درد دارم وشکمم قاروقور میکنه همه مهمونی ها کوفتم میشه نمیتونم برم سریه کاری بی پولی هم خیلی اذیتم میکنه از خدا میخوام این مشکلام انشاالله تو سال جدید حل بشه 😢😭

2706