2737
2734
مرگ پدر مادرم  خصوصا پدرم همه چیزم گرفت

امضات🥲💔

چه ها با جـــــــان خود♡. دور از رخ جانان خــــــود کردم. مگــــر دشمن کند این ها. ♡ک من با جــــــان خود کردم.♡ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری♡. غلط میگفت♡. خود را کشتـــــــــم و درمــــــان خود کردم♡. ☆به قول شاعر ☆شبهای هجر را گذرانده ایم و زنده ایم..... ♡مارا به سخت جانیه خویش این گمان نبود♡

اگه همه ی دنیا تو درد ما مشترک باشن

بازم چیزی از سنگینیش تو دلمون کم نمیکنه

پس درد دل در دل بماند بهتر است

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبود مادرم

من معصومه ذی نیستم (کاربری ترکیده دخترک_خسته) من (دخترک_خسته_)هسدم   یه آسمان آرزو با دو بال بسته🚶‍♀️💔  من زبونم رو میتونم کنترل کنم اما مشکل طرز نگاه‌کردنم از صدتا فحش بدتره متاسفانه .
2728
2740
برادرم تو روم گفت بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کیه .شبهای زیادی به خاطر این حرفش خ ...

دلم برا داداشت سوخت ... خیلی حقیره 

اگه بودم ی سیلی بهش میزدم ک جفت تخماش بریزه بیرون

زخمی ب قلبمه ، ک خدا هم بغلم کنه ، خوب نمیشه، (۱۴۰۳/۱/۲۹)  خدایا اشتباه کردم ... بغلم کن  آروم شم.....
برادرم تو روم گفت بچه ای که من دارم از تخم منه بچه تو معلوم نیست کیه .شبهای زیادی به خاطر این حرفش خ ...

ولي شما روح بزرگي داري هركسي توفيق بزرگ كردن بچه يتيم رو نداره

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2706