2737
2739

ترسیدم شد کابوسم 

تا جایی ک ب سرم اومد 

شدم بدبخت‌ترین آدم دنیا 

بهش فکر نکن ...

چون تک فرزند بودم همیشه ترس از دست دادنسون داشتم 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.

تصور نکن هیچوقت...خدایی نکرده جذب میکنیش

من یکی از بزرگترین ترسام این بود...تا اینکه پدرمو شهریور در اثر ایست قلبی از دست دادم...تصورش براتون دردناکه...ببینین من چی کشیدم که ترسم به واقعیت تبدیل شد...با گذشت ۶ ماه دلتنگیم روز ب روز اضافه میشه

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ترسیدم شد کابوسم  تا جایی ک ب سرم اومد  شدم بدبخت‌ترین آدم دنیا  بهش فکر نکن ... ...

وایییییی خدای من 

خدا صبرت روحشون قرین رحمت 

بمیرم برات بمیرم برا دلت

دنیا همه سَر به سَر خیال است،خیال
2742

اصلا هیچ انسانی با مرگ از بین نمیره و حتی کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشتن و هنوزم در کنار ما حضور دارند....من خودم پدرم مدتی پیش فوت کرد و این حقیقت برام روشن شد که اصلا مرگی وجود نداره و ما همیشه حضور داریم...از یک دونه ی کوچیک که زیر خاک رشد میکنه و تبدیل به یک درخت سَرسبز میشه و هرسال در بهار شکوفه میده میشه فهمید که هیچ چیزی در این دنیا از بین نمیره و هیچ اشتباه و نقصی هم توی این عالَم نیست....وجودِ ما بینهایت هست و همیشه در لطف و عشق زندگی خواهیم کرد چون این جسم ما فقط یک لباس هست که با مرگ هم ما ادامه ی زندگیمون رو خواهیم داشت....بعدم خدا همیشه مراقب شما و خانوادتون هست حتی بیشتر از اینکه فکرشو کنید...

فَإِنَّكَ بِأَعْيُنِنَا ۖ
تو تَحت نظر و مراقبت کاملِ ما هستی..

تصور نکن هیچوقت...خدایی نکرده جذب میکنیش من یکی از بزرگترین ترسام این بود...تا اینکه پدرمو شهریور د ...

من اورثینکیم

به شدت میترسم 

مثلا امروز صب مامانم از خواب دیر بیدار شد

قلبم تپش گرف 

اومدم دیدم نفس میکشع رفتم خوابیدم😔

اصلا هیچ انسانی با مرگ از بین نمیره و حتی کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشت ...

خدابیامرزه پدرتون رو ولی خب من پدربزرگم فوت کرده ۸سال پیش ولی بازم جای خالیش بشدت حس میشه

2740
اصلا تصور نکنید من دوران مجردی ام و نوجوانی دائم مرگ مادرم یا پدرم تصور می‌کردم و گریه میکردم.مخصوصا ...

وای من چجوری ذهنمو کنترل کنم 😔

اصلا هیچ انسانی با مرگ از بین نمیره و حتی کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشت ...

تا حالا هیچ مرده ای برنگشته برامون بگه من هستم اما گاها تو خواب میبینمیشون به نظرتون اون خوابها ممکنه واقعا خود روح مرده باشه باهامون ارتباط میگیره؟

بعد مرگ پدرم شبو روزم کابوسه....چندین بار شبا دیدمش تو خواب...یک بار به خوابم اومد و گریه میکرد همو بغل کردیم و منم پا به پاش گریه کردم...بهم گفت منکه این اتفاق برام افتاد دخترم اما کاش مادرتون اینقدر ضعیف نبود و راست می‌گفت مادرم بعد مرگ بابام خیلی خودشو عذاب داد و داغون بود

بابا گفت دلم برای تو و داداشت میسوزه و گریه میکرد

خیلی خواب عجیبی بود برام...

به نظرتون واقعا اون بابام بوده؟یا تصورات ذهنیم؟

اگه امضامو میخونی مهربانترینم ممنون میشم برای شادی روح پدرم دعا کنی با قلب پاکت🖤🖤
خدابیامرزه پدرتون رو ولی خب من پدربزرگم فوت کرده ۸سال پیش ولی بازم جای خالیش بشدت حس میشه

دلتنگی برای جسمشون و جای خالیشون طبیعیه چون نوراِلهی از طریق جسم ما به دنیا میتابه....ما چون با ذهنیت و برداشت های فکریمون زندگی می کنیم نمیتونیم حضورشونو حِس کنیم...ولی اگه با قلبتون زندگی کنید خیلی راحت حضورشونو کنارتون حس میکنید....مثلا الان وقتی یک درخت سالم یا گُل یا هرچیزی که زنده هست رو میبینیم یا درکنارشون هستیم احساس آرامش و نزدیکی میکنیم ولی وقتی درخت یا گل قطع یا پژمرده شده رو میبینیم حسی نداریم بهش چون چیزی که به ما آرامش و یا احساس نزدیکی میداد اون جوهره ی درونش بود نه ظاهرش....ما هم در اصل با وجودمون در ارتباط هستیم که این وجود ما ازبین نمیره......مطمئن باشید پدربزرگتون هم که از دست دادید همین الان حضور داره و جایی نرفته فقط لباسشو کنار گذاشته و یک لباس زیباتر که زیبایی اون فراتر از دنیاست رو پوشیده...

تا حالا هیچ مرده ای برنگشته برامون بگه من هستم اما گاها تو خواب میبینمیشون به نظرتون اون خوابها ممکن ...

بله مطمئن باشید که پدرتون هست و ایشون همینجاست...ما وجودمون بینهایت و همیشگیه و برای بینهایت اصلا مکان و زمان وجود نداره یعنی همینجا حضور داره منتها چون ما خودمون در جسم محدود هستیم در عالم خواب میتونه ارتباط بگیره ...شما حتی اگه با قلبتون زندگی کنید هر روز حضورشونو حِس خواهید کرد توی زندگی

مطمئن باشید که پدرتون هست و ایشون همینجاست...ما وجودمون بینهایت و همیشگیه و برای بینهایت اصلا مکان و ...

چجوری باید با قلبم حس کنم؟

هیچوقت تجربه این موردو نداشتم و حس نکردم پدرم کنارمه

2706