2737
2734

💚میلاد کریم اهل بیت ، #امام_حسن مجتبی علیه السلام مبارک💚

🌸✨در کنار هم به نیت برآورده شدن حاجات شما بزرگواران و همه ی عزیزانی که در این طرح شرکت میکنند، نفری یک دور تسبیح صلوات با عجل فرجهم قرائت کنیم✨🌸

🟢در اجر نشر این طرح بزرگ سهیم باشید و این پیام را برای عزیزان خود ارسال بفرمایید👌

♥️قابل دانستید شفای بیمار ما را هم دعای ویژه بفرمایید♥️

هرکسی قرائت میکنه یا لایک بفرمایید و یا بنویسید

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

سهیلا جانم .قبول باشه ان شالله آقااباعبدالله الحسین هر چ سریعتر شفای بیمارتونو بدن و خودتم عاقبت بخیر بشی ..گلم منم سهیلام برای جور شدن ازدواجم با شخصی ک دوسش دارم دعا کن .التماس دعا🤲

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
سهیلا جانم .قبول باشه ان شالله آقااباعبدالله الحسین هر چ سریعتر شفای بیمارتونو بدن و خودتم عاقبت بخی ...

از شماهم قبول باشه عزیزم.الهی حاجت روا باشید.ان شاءالله دوستان هم حاجتتون را میبینند و دعا میکنند

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند
از شماهم قبول باشه عزیزم.الهی حاجت روا باشید.ان شاءالله دوستان هم حاجتتون را میبینند و دعا میکنند

ان شالله همگی حاجت رواییتون رو از خدا و آقا امام حسین عیدی بگیرین🌼

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم با اونی ک دوستش دارم چند ساله منتظرم  یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋