2737
2734

چون همیشه برام بدبختی داره چون یه روز خوش ندارم مدام باید اذیت شم هرروز باید گریه کنم حالم از زندگی بهم میخوره 

برای خدا هم ناز می کنین؟😂😂😂

تقریبا به همه ی شاخه های علوم انسانی علاقه دارم. گاهی در مورد فیلم هایی که دیدم و کتاب هایی که خوندم می نویسم. در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
برای خدا هم ناز می کنین؟😂😂😂

چرا نباید بکنن؟

2740
مشکل اینه بعد هر سختی من یه مشکل بزرگ تر هست مشکلام یه جوری جابه جا میشن که نمی‌فهمم یهو میبینم تو ی ...

تو زندگیت دقت کن تصمیماتت رو با دقت تر بگیر

روز های خوب میرسن

شاید یک هفته یا اصلا ۳ماه زمستون هم هوا سرد و بارونی باشه اما بالاخره میره و بهار می رسه توکل ب خدا داشته باش

عبادتش کن

[QUOTE=333180749]چون دوستت داره آزمایشت می کنه عزیزم وگرنه به حال خودت  نمیخام به خدا خسته شدم ...

عزیزم زندگی همه گل وبلبل نیست هرکس به یه طریقی بامشکلات دست وپنجه نرم می کنه خودمم مستثنی نیستم 

صبروامیدم روازدست ندادم ..حتی باعزیزترینم موردازمایش قرارگرفتم ومعجزه رودیدم ...وضوبگیرباخدامعامله کن بچه های سایت گفتندنادعلی روخوندندمعجزه دیدند گره ازکارشون بازشده شماهم توکل کن به خدا ولی این ریسمانت روپاره نکن