2737
2734

دوتا دختر کوچیک دارم بیست شش  سالمه،همین الان دارن مخ منو میخورن افتادن ب جونم

من نمیدوستم معتاده تازه فهمیدم بهش گفتم گفت ترک میکنم دیدم داره بیشتر میکشه گفتم اینجوری ترک میکنی میگه بازیه اخره دیگه نمیکشم میره دسشویی میکشه از بوش روانی شدم میره میکشه میاد خونه می‌خوابه ...سرمار میرع بعضی وقتا ولی نه از اجاره خونه خبر داره نه از صابخونه همش سر من بدبخته دارم روانی میشم چجوری از شرش خلاص شم ای کاش بمیره

دوسش دارم خوشگله ولی چه فایده داره پیرم میکنه

الان چیکار کنم ب کی بگم وضع زندگیمم خراب بی پول اجاره خونه عقب افتاده با این وضعیت چیکار باید کرد توروخدا خواهرانه برادرانه راهنمایی کنید

یه چیز سبز رنگ مثل نعنا میمونه میذاره لای سیگار میکشه گلم نیست یه چیز بدتریه خداشاهده دست و دلم ب هیچ کاری نمیره خونم شده مرغ دونی عید دیدنی با بابام اینا داداشام و ابجیام میرم بیرون خونه کسی عین مرده ها میمونم شوهرم نمیاد بعضی وقتا باهام همه میگن چته زود پیر میشی اینجوری😞

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تا زمانی که خودش نخاد نمیتونی باید ولش کنی تا به خودش بیاد و از زمانی که به روش آوردی پرو تز شده 

فقط اونجا که گفتی خوشکله ببخشید خندم گرفت 🥲

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
ناس نمیکشه

ناس کشیدنی نیس خوردنی فکر کنم چون کارگر بابام داشت خدا بیامرزد  میومد تعریف میکرد مثل یه گیاه سبز میریزن زیر زبون 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2740
چند سال صبر کنم؟

صبر چی کنی ؟ باید رهاش کنی نه بدرد زندگی میخوره اگه خودش نخاد ترک کنه دو تا بچه هات گناه دارن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
صبر چی کنی ؟ باید رهاش کنی نه بدرد زندگی میخوره اگه خودش نخاد ترک کنه دو تا بچه هات گناه دارن 

کجا برم زندگی‌کنم چجوری درآمد ندارم بیرونم نمیتونم دارم ب این فکر میکنم چون دیگه جونم ب لبم رسیده

کجا برم زندگی‌کنم چجوری درآمد ندارم بیرونم نمیتونم دارم ب این فکر میکنم چون دیگه جونم ب لبم رسیده

ببین الان میگی زندگی نداری که اجاره هیچ همش سر خودت ریخته 

به فکر خوب کردنش نباش خودش اگه نخاد ترک کنه بازم همون میشه عربزم به خانوادش بگو یا خانوادت 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706