2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اسی من دوستم نامزدش هفته به هفته هم نمیاد خونشون یا هفته ای دوبار همو میبینن آخر هفته برو خدارو شکر کن که میاد یکی اینجوری میناله یکیم اونجوری تازه خانواده دختره از خداشونم هست بچگونه فکر نکن روی خوش نشون بده تا حدودی به نامزدت تا بعدا خودت گرفتار نشی 

2740

بابا عقد کردید زن و شوهریییید

من زن داداشم همون شب اول عقد دائم اومد خونمون 

خونمون یه شهر دیگ بود مشکلی نداشت اومد خونمون کل 4 ماه عقد رو خونه ما بودن 

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست خودمو دوستم هست بعضی وقتا تاپیک میزنه اونم 
خب الان یکم تعریف کن وقتی میاد خونتون چیکار میکنه مامانت که بهش اهمیت خودت هم ک روت نمیشه از جلوش ر ...

هیچی میاد میشینه و وقتشو تموم میکنع 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
اخه وقتی میاد خونمون خانواده منو سرزنش میکنن فکر میکنن من میگم بیاد خونمون مامانمم بعضی وقتا که نامز ...

یاخدا حالا پسر داییته مامانت اینجوری میکنه 

ببخشید ولی یکم نرمال نیستید نامزدت به نسبت شما نرمال تره

مامانت چرا اینجوری میکنه خب اومده عقدین دیگ شرعی و قانونی خاهرتم خونه بوده 

چند وقته نامزد کردی؟

۳سال

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

والا دوران نامزدی شیرینیش به این چیزاس.

مامان من وقتی می‌دید شوهرم میخواد بیاد خونمون می‌رفت از خونه بیرون تا تنها باشیم .

اگه میبینی مامانت اخم و تخم می‌کنه تو برو خونشون .یا بیرون قرار بزارین

🌸گاهی اونقد درگیر آینده میشی که یادت میره الان وسط جایی هستی که قبلاً آرزوشو داشتی...🌸
2706