2737
2734

بیشتر مامانم

عقدیم

نامزدم هم گندشو در اوردع از ۲۴ساعت۱۴ساعتشو خونه ما هست اخع ادم چقدر باید خونه پدر زنش بره و بیاد اونم تو نامزدی

ما هم رسممون اینع ک تا قبل عروسی نمیتونیم با هم تنها شیم  

دیشب اومده خونمون منو خواهرم تنها بودیم گفتم بهش مامانم اینا اینجا نیستن تنهایی ولی اومد چند ساعت نشست منم تو اتاق بودم نانزدم تو پزیرایی برای همین که تنها بودیم کلی منو سرزنش کردن انگار من بهش کفتم بیا 

منم نمیتونستم بیرونش کنم

چند بارم مانانم بهش گفته من میرم جایی تو هم برو دیکه یه جورایی بیرون کردنه این بازم نامزدم سرشو میندازه پایین و میاد خونمون الانم مامانم بهش گفت چرا دیروز دیانا اینجا تنها بوده و ما نبودیم تو اومدی برای همین قهر کرد رفت

الان خدا کنه چند روری نیاد خونمون حوصله ندارم 

وقتایی خونمونخ من دستشویی هم نمیتونم برم🤕🤧

چکار کنم 

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چی‌بگم خودش باید بفهمه تو معذبی نیاد

یه  دیالوگ  غمگین هست که میگه :"کاری نکن ازت متنفر بشم ، دوست داشتنت ب اندازه کافی دردناک هست ...           موقع جدایی بهش بگید خوشحالم که حداقل  سایه تاریک  زندگی تو نشدم ، باشد که خاکسترم محرابِ ققنوس نجات یافته ی تو باشد .                                                                        و در نهایت کسی قلبت را میشکند که به او گفته بودی از شکسته شدن خسته ای ...                       کدوم بدتره ؟ زندگی کردن مثل یه هیولا ..،، یا مردن مثله یه انسان خوب ...و چقد ترسیده بودی زمانی که از خودم به خودم پناه آورده بودی ....

واقعا تو پذیرایی تنهاش گذاشتی ؟ چرا؟!

لایک نکنننننننننننننننننننننننننننننننننننننن {  ⲃ♡}الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهم🧚‍♀️لطفا درخواست دوستی ندید 💙
واااااااااا مگه شوهرت نیس؟

اره ولی نمیتونیم تنها باشیم

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

😄😄

چرا نمیتونی. ؟

یعنی از جلو چشم اون رد نمیشی؟

از دیار لرستان💙brj💙گوش کن پند ای پسر وز‌ بهر دنیا غم مخور.                              گفتمت‌ چون دُر حدیثی گر توانی‌ داشت هوش💫آنکه عمری در پی او میدویدم‌ سو به سو  ناگهانش‌ یافتم با دل نشسته رو به رو..........×دل میدهی؟! +مگر تو دل دادی؟×دل من خودش رفت ؛اصلا منتظر  امر من نماند...😍 این دو خط همینجوری رسید به ذهنم🙄جان چشات دیوانه بازیات بد شری‌ دسم‌ داد بد شری اسم داد...😄 
2706