2737
2739
عنوان

نداشتن ضربان قلب جنین

209 بازدید | 34 پست

سلام دوستان ،طبق تاریخ آخرین موعدم ۷ هفته و ۳ روز باردارم ،دیروز رفتم سونو شکمی،دکتر گفت جنین قلبش تشکیل شده و ضربان قلبش ۱۱۰ ،ولی کوچکتر از سن بارداریه و سونو سن بارداری رو ۶ هفته و ۵ روز نشون داد ،دکتر گفت  حتما ی سونو واژینال انجام بدید ،امروز رفتم سونو واژینال همونجا ولی دکترش یکی دیگه بود ،گفت جنین ضربات قلب نداره و باید سقط کنی ،گفت دیروز احتمالا ضربان قلب خودت بوده و دکتر اشتباه کرده ,داغونم ،مگه میشه همچنین چیزی 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
نترس به خواهر منم همینو گفتن خدا بهش یک گل پسر داده ۵ دی به دنیا اومد اگر تهران هستی برو بیمارستان ا ...

از وقتی اومدم خونم فقط دارم اشک میریزم ،یعنی میشه اشتباه شده باشه ,دکتر خیلی مطمئن حرف می‌زد، مگه میشه ضربان قلب مادرو با بچه اشتباه گرفت ؟

از وقتی اومدم خونم فقط دارم اشک میریزم ،یعنی میشه اشتباه شده باشه ,دکتر خیلی مطمئن حرف می‌زد، مگه می ...

عزیزم اصلا نگران نباش انشاالله اشتباه کرده و قلبش تشکیل شد یه هفته دیگه برو یجای دیگه ومطمئن

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
از وقتی اومدم خونم فقط دارم اشک میریزم ،یعنی میشه اشتباه شده باشه ,دکتر خیلی مطمئن حرف می‌زد، مگه می ...

نه مگه میشه اخه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜