2733
2739

فالش رایگانه به خاطر عید خیلی باحاله سوالتونو بپرسید 

خودم واقعا تعجب کردم 

تنها ترین لحظه ی انسان اونجاست که خودش ب خودش میگه ؛ اشکال نداره درست میشه (:

خب بوگو دیگه چرا ناز میکنی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

لینکشو بزار اینجا پی وی نمیایم

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂
2740

بفرس نیکی و پرسش

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨
الکیهه

دقیقا .خب انگار مگه چیه لینک یه ف.ال میکشونن جماعت رو پی وی  

یه خانوم مستقل. مخالف تاپیک های جن و طلسم و خرافات.دنیا دیده ام چون تو بدترین شرایط به دنیا اومدم و خودم خودمو نجات دادم. اگه با نظرم مخالفی ریپ بزن تا بشورمت بزارم کنار😂😂

سلام

ممنوعه.

تعلیق می کنن.

🟩 🟩  هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
2706