2733
2739
عنوان

همسایگی با خانواده شوهر

291 بازدید | 40 پست

بچه ها من قراره یه مدت برم طبقه دوم خونه مادر شوهرم بشینم و باهاشون همسایه بشم

مادر شوهرم زن خوبیه و دختر نداره و عروس هاشو دوست داره

ولی انقدر که تو نی‌نی سایت از همسایگی با مادرشوهر بد گفتن که میترسم برم

چکار کنم؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

وقتی مجبوری ما چی بگیم.. ایشالا ک خوب و خوش زندگیتو میکنی

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2738
هرجا که مردت گفت بریم باید بری  باید گوش به حرف مردت کنی  صاحب اختیارته مثلا

مگه خریدش ..یا نوکر اختیار کرده...اصلا همچین حرفی نیس هرچی تو زندگی مرد حق داره همون قدرم زن حق داره

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

ببین بستگی به طرفت داره مادر من عروساش دورش هستن شاید مدت طولانی خونه ی هم نرن اما من برم پیش مادرشوهرم بدبختم انتظار داره همش در خدمتش باشم و هی رسیدگی کنم 

خدایا منو هیچوقت محتاج کسی نکن.
مگه خریدش ..یا نوکر اختیار کرده...اصلا همچین حرفی نیس هرچی تو زندگی مرد حق داره همون قدرم زن حق داره

خیلی خودمو کنترل کردم چیزی نگم ،دمت گرم

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
هرجا که مردت گفت بریم باید بری  باید گوش به حرف مردت کنی  صاحب اختیارته مثلا

عزیزم از قرن شش هجری اومدی یا اندرونی قاجار ؟؟

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

همه چیز بستگی‌ به برخورد خودتون داره هیچوقت سر زده نرو‌‌‌ خونش حتی یه کار کوچیک داشتی زنگ بزن بگو‌ مامان هستی بیام پایین یا مهمون میاد واسش همش اونجا نباش شوهرت عادت نکنه تا از سرکار میاد اول بره خونه مامانش بعد بیاد خونه 

2706