2737
2734

هر چقد سعی کردم روم نمیشه به مامانم چیزی بگم ازش میترسم...

میخام وقتی رفتم خوابگاه زنگ بزنم بگم دوستام دارن صورت همو اصلاح میکنن به منم میگن بیا برا تو هم برداریم منم میدم بردارن باشه؟؟

میدونم بازم مخالفت میکنه ولی فقط تلفنی روم میشه😕

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚

به نظرم نگو

اصلاح کن وقتی رفتی خونت میبینه دیگه

ما ک ایتجوری عمل کردیم😅

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در عمل انجام شده باید قرارشون بدی عزیزم

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍
2742

اصلا نگو من این کارو کردم رفتم خوابگاه صورتم برداشتم مرتب بعد آمدم یکم در آمده بود هر بار رفتم برداشتم البته اشتباه من بند بود پر جوش شد از همون زمان تا الان فقط صورتم با ژیلت میزنم جوش نمیزنه و اذیت نمیشم چون پرز زیاد داره صورتم تمیز تر میشه 

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

آره بگو همینجوری بگو خجالت میکشم تو دانشگاه همه برمیدارن جز من 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
در عمل انجام شده باید قرارشون بدی عزیزم

یبار اینکارو کردم برا پیوند ابرو ایتقد گریه کرد بردنش بیمارستان:/

میشه دعا کنین منم ی سری خواسته هامو که محدودیت ها رو ازم میگیرن بدست بیارم؟ ممنونم💜من ی دختر ۱۸ ساله ام😎 پرانرژی و شاد😁  حال همه رو خوب میکنم،انرژی مثبت😅 بهم میگن مغرور جذاب😎از آن آدمایی که از دور مغرور و یکمی اخموَن اما وقتی هم صحبت میشی دلنشینن و تفکرت کلا عوض میشه😍زندگی و مطالعه📚،کمک به دیگران و هر چی که دل آدما رو شاد میکنه☺خیلی دوس دارم😍😇 دوسدارم همیشه تو تحصیل موفق باشم تا به هدفی که دوس دارم برسم و دل مامان بابام رو شاد کنم😍  میشه برای رسیدن ب خواسته هام ی صلوات بفرستی🥺❤  ممنون میشم ازت🙏🏻😇   ان شاء الله همیشه حال دلت خوب باشههه💚
2738
تحت تاثیر نباش 

مگه میخواد کار بدی کنه 

با ی من سیبیل بریم دانشگاه چون نمیخوایم تحت تاثیر باشیم 

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
به نظرم نگو اصلاح کن وقتی رفتی خونت میبینه دیگه ما ک ایتجوری عمل کردیم😅

دفعه قبل که واسه مرتب کردن ابرو اینکار کردم میگف چرا به من نگفته من آدم نیستم تو این خونه و...

یبار اینکارو کردم برا پیوند ابرو ایتقد گریه کرد بردنش بیمارستان:/

خب اینجوری بخوای پیش بری ک تا آخر عمرت نمیتونی

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

من ب مامانم یاد میدادم چجوری برا خودش بند بندازه اونم میگف نه خودم نمیتونم یادبگیرم تو بنداز برا من بعد گفتم ببین کاری نداره ک بعد یه قسمتاز سیبیلمو برداشتم😂 یکم حرف بارم کرد ولی خب من کارمو کردم

فقط 32 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب نگو بهش چن سالتونه

۱۸

من که اول سیبیل و برداشتم 😅 چیزی نگف بعد عروسی داداشم ابرو برداشتم به خودش گف توام ابروهاتو بردار 

بعدم ک تو عقدم اصلاح کامل البته من خودم نمی‌خواستم اصلاح کنم ولی مجبور شدم

مشکل از اونجا شروع شد که به دنیا اومدیم..!      +جوری مرا دوست بدار؛که آرزوی دیگری در دلم باقی نَمانَد...    دختری که همیشه دلش می‌خواسته یه خونه زندگی واسه خودش داشته باشه یه زندگی ساده و یکی که از ته دلش دوسش داره 🥲 اگه امضامو دیدی میشه از ته دلت برام دعا کنی و یه آیت الکرسی مهمونم؟ 
2706