2733
2739
عنوان

دور سر بچم کوچیکتر از حد نرماله😔

338 بازدید | 42 پست

سلام 

حالم خیلی بده...

امروز دخترمو بردم واکسن چهارماهگی همه چیش عالی بود حتی وزنش اضافه هم هست یکم

اما دور سرش بجای اینکه ۴۰ باشه ۳۹ونیمه

چیکار کنم😭

چرا اینطوریه

اونجا گفتن چون مریض شده بوده اینطوره درست میشه

ولی خیلییی نگران شدم😭

الهے برقصاند خدا به ساز تو؛ جهانت را ...♥️🕊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

شوخی میکنی دیگه 

خیلی هم عالیه 

دور سر اگه تفاوت زیادی داشته باشه میگن ببر دکتر 

نیم درجه که چیزی نی 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بهداشت قد خر نمیفهمن..این بلا سر دختر من آوردن گفتن بزرگه انقد منو ترسوندن گفتن قطره  ا د نده و تعطیلات چند روز پشت سر هم بود شهرستان بودم داغون شدم تا  رفتم تو مطب دکتر گفت نه خوبه چقدر من حرص خوردم گریه کردم 

فقط از من به تو نصیحت بهداشت ببر واکسن بزن هیچی نپرس هر از چندگاهی ببر اطفال چکش کن تموم شد 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2740

ویتامین adبده برای دور سر خوبه 

شیر بهش زیاد بده 

نیم سانت اشکال نداره تو مراقبت بعدی حبران میشه

وزن شروع :۷۵  وزن هدف:۶۰  شروع رژیم :۲۷ آبان ۱۴۰۲   وزن فعلی در تاریخ ۱۴ بهمن :۶۸/۵✌️.      رسیدن به وزن هدف ۲ام :۶۵ کیلو در تاریخ ۱۲ اسفند 🥰         وزن هدف ۳ام انشالله رسیدن به ۶۰کیلو 🫠
بهداشت قد خر نمیفهمن..این بلا سر دختر من آوردن گفتن بزرگه انقد منو ترسوندن گفتن قطره  ا د نده و ...

مبابا قدیمیا میگن کله کلان 👈🏻دولتی

پای کلان 👈🏻زحمتی

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
مبابا قدیمیا میگن کله کلان 👈🏻دولتی  پای کلان 👈🏻زحمتی

شانس ما همون کله انقد کوچیک شده که نگو ناراحت میشم میگم کاش اصلا دکتر نمیبردم ویتامین اد قطع نمی‌کردم 

فقط 21 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2706