2777
2789
عنوان

سلام دوستان خودتون قضاوت کنین +عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 10260 بازدید | 1149 پست
کی هست مهمونت😁

پدرم😝

اقا میخای عکس جواب ازمایشمو بفرستم شاید فهمیدی 😂😂من که نفهمیدم هفت تا ازمایشه😑یه بطری ازم خون گرف😭😭(حالا یه بظری هم نبود)

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
خاک ب سرم میخوای هوو بیاری سر خودت😂😱 ن دیگه نشد پولدار خوشکل خوشتیپ 😂🤤 میگم ریشم بزاره

با ریشم دیدمش اگه ریششم عین پشمای روی سین..ش باشه💔🤢🤢🤢🤢

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پدرم😝 اقا میخای عکس جواب ازمایشمو بفرستم شاید فهمیدی 😂😂من که نفهمیدم هفت تا ازمایشه😑یه بطری ازم ...

بفرست🤣🤣🤣

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
با ریشم دیدمش اگه ریششم عین پشمای روی سین..ش باشه💔🤢🤢🤢🤢

مرد ینی پشم😂😂 

مرد ک مو نداشته باشه مرد نیس که 😂

ن اتفاقا ریشش پرو و خوشکل😂😂🤤

مرد رو سینش پشم نداشته باشه مرده آخه  😂

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
مرد ینی پشم😂😂  مرد ک مو نداشته باشه مرد نیس که 😂 ن اتفاقا ریشش پرو و خوشکل😂😂🤤 مرد رو س ...

نه دیگه سیاه و فرفری🤢🤢🤢🤢

بفرست🤣🤣🤣

الان دستم بنده بعدا برات حتما میفرستم انقدر ناراحتم این ماه باید خونمون رو تخلیه کنیم شوهرم راحت نشسته😐😐💔نمیره املاکی حالمم خوب نیس همش حالت تهوع دارم دلم میخواست یکی بود بغلش میکردم گریه میکردم😔😔😔امیدوارم مشکلی نباشه توی ازمایش هام وگرنه سکته رو میزنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
نه دیگه سیاه و فرفری🤢🤢🤢🤢

ن بور خوبه مثه گربه😂  

نی نی سایتی عزیز اگه با موضوع تاپیکم مخالفی لطفا پست نزار و رد شو و اگه با نظراتم مخالفی ریپ نزن و دعوا را ننداز ممنون
الان دستم بنده بعدا برات حتما میفرستم انقدر ناراحتم این ماه باید خونمون رو تخلیه کنیم شوهرم راحت نشس ...

انشاءالله چیزی نیست نگران نباش 😘🌷🌷🌷🌷

امروز رفتم کلی عکس هوتی سیو کردم گفتم در جریان باشی😂😂

عجب😂

ممنون ک در جریان گذاشتی😂

ن بور خوبه مثه گربه😂    

گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف بو میده🤪🤪🤪

@اوج_آسمان     کجایی  رودار شدی پشمک حاجی😂 حسودی دیگه نمیبینی منو اوج آسمان چ شو ...

من دیگه کاری ب پشمک ندارم😂😂

ادم نمیشه😕😕

هوتی رو عشق است👍🏻👍🏻

بزن ب سلامتی هوتن🍾🍾🍻🍻

♡قزات له گیانم♡
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف بو میده🤪🤪🤪

عک هی این برا خودت بود🤣🤣

گفتم حسادتتو زیاد کنم😌😌😈😈

زیاد نمیشه دیگه ب توافق رسیدیم😂

2801